Skocz do zawartości

LG 4x HD vs Xperia T


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez Antiax,

Recommended Posts

Witam chciałbym się przesiąść już z mojej Xperi X8 na coś nowszego. Znalazłem 2 smartfony LG 4x HD i Xperia T, który z nich jest lepszy? Zależy mi na tym aby smartfon miał w miarę dobry aparat, w miarę mocne podzespoły i ciekawy wygląd (samsung odpada). Szukam używki do 450 zł.

Chyba że polecacie coś innego to proszę o podanie innych propozycji w komentarzach.

Link to post
Share on other sites
  • Rozwiązanie

Jeżeli zależy Ci na aparacie, podzespołach i wyglądzie to twoje propozycje będą w sam raz. Xperia T robi zauważalnie lepsze zdjęcia od LG 4xHD, posiada tryb HDR, oficjalny android 4.3, który wprowadza wiele zmian. Osobiście skłaniałbym się ku Xperii, bo LG 4xHD mimo dobrych podzespołów ma problemy właśnie z aparatem, na którym Ci tak zależy (duże problemy z łapaniem ostrości) czy zarządzaniem baterią. Wydaje mi się, że używek w tej cenie lepszych nie znajdziesz. Można byłoby skłaniać się ku Moto G, ale ze względu na aparat, odradzam zakupu. 

Link to post
Share on other sites

Czy Xperia SP ma lepsze podzespoły ? Jak dla mnie zegar procesora podkręcony o 200MHz to nie jest jakaś ogromna różnica, która zasadniczo wpływałaby na płynność tego telefonu. Poza tym SP jest większa, grubsza, cięższa, ale za to ma lepszą baterię i nowszego stockowego Androida - chociaż obydwa telefony mają oficjalną zatwierdzoną aktualizację do wersji 4.3. Jeżeli zależy Ci na troszkę większym ekranie i mocniejszej baterii kosztem gorszego aparatu to już chyba twoja decyzja. 

 

Co do twoich propozycji dorzuciłbym jeszcze HTC One X - też jest godny rozważenia w tej cenie. 

Link to post
Share on other sites

HTC ONE X fajny telefon, ale czytając na temat procesora tegry 3 wyczytałem że potrafi się nieźle grzać i wydajnościowo podobny jest do Xperi T bądź SP.  Jak złapię okazyjnie Xperie SP to kupię ją jak nie to Xperie T :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...