Skocz do zawartości

Błąf 3F0 podczas włączania laptopa HP


Recommended Posts

Witam 

Błąd ten oznacza brak dysku. Ostatnio uszkodził mi się dysk w hp dv6 6030ew. Wziąłem stary dysk z Lenovo idea pad s10 - 10", sformatowalem na PC i postawilem oryginalna winde7 home premium lecz czasem podczas wlaczania lapka pojawia sie ten bląd, lecz po szybkim restarcie winda sie loaduje.

Tak jak mówie, błąd czasem sie pojawi po zamknieciu systemu ale nie po ponownym uruchomieniu. Możecie coś poradzić?

Pozdrawiam 

Link to post
Share on other sites

stary dysk lenovo formatowalem tylko na PC z win7 ;/ Win7 instalowalem juz na lapku lecz zapomnialem sformatowac go podczas instalacji windy na lapku. Czyli to moze byc przyczyna moich problemów?

 

Juz mi zeszlo wczoraj pol dnia na instalke wszytkich aktualizacji z Windows Update i reszty programów i nie widzi mi sie znowu formata robic;/ Nie ma na to innego rozwiazania? BIOS juz restartowalem do ustawien domyslnych.

Edytowane przez marusiek91
Link to post
Share on other sites

Na początek wrzuć plik minidump. 

 

Możesz wstawić też to co jest napisane w tej lokalizcji: 

Panel sterowania>Narzedzia administracyjne>Podgląd zdarzen>(w

menu po lewej stronie otwórz)Dzienniki systemu
windows>System>Wybór daty BSOD'a 

Link to post
Share on other sites

z tym, że nie wyskakuje mi bluescreen tylko po wlączeniu PC pojawai się coś takiego:

http://i.ytimg.com/vi/lugVeuXQ_cY/mqdefault.jpg

Wtedy tylko wylaczam lapka i po ponownym wlączeniu juz system się ładuje. 

 

Wykonałem porady z oficjalnego forum: http://h30434.www3.hp.com/t5/Notebook-Hardware/Hard-Disk-3F0/td-p/1354307/page/8

Czyli usunąłem wszystkie stery chipsetu intela, wyjąłem CMOS nawet i dalej nic. Szukałem błędów na dysku i też ich nie ma.

 

Może wrzucić Wam log z HD tune? Co dokładnie miałbym wrzucić? 

 

Bardzo Was proszę o rady. Proszę napszcie mi co mam wrzucić a wrzucę tutaj a z tym co psał Rybaak, czyli: Możesz wstawić też to co jest napisane w tej lokalizcji: 

Panel sterowania>Narzedzia administracyjne>Podgląd zdarzen>(w

menu po lewej stronie otwórz)Dzienniki systemu
windows>System>Wybór daty BSOD'a 

 

Nie moge tu znaleść żadnego info o tym problemie.

 

Pozdrawiam

Edytowane przez marusiek91
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...