Skocz do zawartości

Intel Core I5-4570 3.2GHz LGA1150 NOWY


Recommended Posts

Procesor jest nowy, udzielam 7 dniowej gwarancji rozruchowej. Miał być do mojego nowego kompa ale wypadły mi inne wydatki i muszę przełożyć zakup pc. Sprzedaję sam procek bez chłodzenia. Część sprzętu już zakupiłem więc sprzedaję też dysk ssd, pamięć ram 8gb, chłodzenie THERMALRIGHT MACHO 2. Chętni pisać.

cena za procesor: 630zł 

 

http://i.imgur.com/U7UAWt3.jpg

 

Istnieje możliwość negocjacji cen.

Edytowane przez zioomek
Link to post
Share on other sites

Tak ja wyżej napisałem sprzedaję sam procesor. Kupiłem go do swojego przyszłego zestawu.

 

Cena: 610zł 

Ehh. Potrzebuję szybko pieniędzy więc cena w dół..

600zł

Gdzie go kupiłeś?

Masz pudełko?

Rachunek? fakturę?

Jest gwarancja?

 

Coś trolujesz i próbujesz tu naciągnąć ludzi.

Link to post
Share on other sites

Gdzie go kupiłeś?

Masz pudełko?

Rachunek? fakturę?

Jest gwarancja?

 

Coś trolujesz i próbujesz tu naciągnąć ludzi.

Peterr, radziłbym Ci nauczyć się czytać ze zrozumieniem... Odpowiedziałem już na te pytania wyżej. Naciągnąć ? Udowodnij to ? Istnieje możliwość wystawienia wszystkiego na allegro, osoby które są zainteresowane piszą na pw i wszystko ustalamy.

A ty przyszedłeś i oskarżasz bez podstaw.

Link to post
Share on other sites

 

 

Odpowiedziałem już na te pytania wyżej.

Przeczytałem wszystkie posty dwa razy i nigdzie jakoś nie mogłem znaleźć tych odpowiedzi. Dalej nie wiemy gdzie procesor został zakupiony i czy posiadasz dowód zakupu (faktura, paragon).  

Link to post
Share on other sites

Przeczytałem wszystkie posty dwa razy i nigdzie jakoś nie mogłem znaleźć tych odpowiedzi. Dalej nie wiemy gdzie procesor został zakupiony i czy posiadasz dowód zakupu (faktura, paragon).  

Nie ma gwarancji sklepowej, daje 7 dni gwar roz. Wiem trudne .

Link to post
Share on other sites

 

 

Co to ma do rzeczy gdzie został zakupiony jak i tak nie ma gw??

Ma bardzo dużo do rzeczy. Jak np. rąbnąłeś ten procesor i chcesz go sprzedać to nazywa się to paserstwo i nosi znamiona przestępstwa, także w interesie kupującego jest wiedzieć jakie jest pochodzenie rzeczy, która ma się zamiar kupić. Dlatego też nie warto kupować czegokolwiek bez dowodu zakupu. 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...