Skocz do zawartości

Recommended Posts

          §  Budżet: ok. 230 zł

§  Jakiej myszki obecnie używasz: Logitech G700s

§  Jaką masz obecnie podkładkę: Ozone Ground Level S

§  Z jakich wartości DPI korzystasz: 750 DPI

§  Ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – cm / 360° w grach FPS: ok. 25 cm

§  W co grasz (gatunki oraz konkretne tytuły): FPSy, CS: GO, czasem BF. Czasem third-person też się trafi

§  Ile przycisków używasz w myszce: Jeden

§  Chwyt: Finger Grip

§  Jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+2+2

§  Wielkość dłoni (od czubka palca serdecznego do kciuka: ok. 11 cm

§  Dlaczego chcesz zmienić mysz: Niżej

§  Uwagi (wygląd, liczba przycisków, waga, materiał myszy): Czarna, mogą być wstawki

 

Witajcie. Gram w CS: GO. Mam powyższą myszkę. I teraz pytanie: czy zmiana myszki pomogła by mi osiągać lepsze wyniki. Jak na razie gram bardzo słabo w CSa. Podkładkę można zmienić, ale musi się zmiśecić w budżecie. Moja propozycja: Steelseries Kana v2 + Steelseries QCK.

 

Link to post
Share on other sites

Nie sprzęt zrobi z Ciebie zawodnika, tylko to ile czasu włożysz i czy będziesz chciał być lepszy.

 

Co prawda do fpsów lepsza myszki są optyczne, niżeli laserowe, i najlepiej przewodowe.

 

Myszka może pomóc Ci w grze. do 230zł najrozsądniejszym wyborem jest tylko Rival, później Zowie FK1

 

Kana v2 ma bardzo duży LOD czyli lift off distance a to jest nie dobre w fpsach. Podkładka do CS: polecałbym inną.

 

Typu Goliathus Speed bądź Roccat Taito bądź najszybszą materiałową GT-F Speed.

Link to post
Share on other sites

Moja propozycja ( byłem do grudnia jak grałem w bf4 1st sniper in poland bez chwalenia...) do fps Ja polecam Steelseries sensei( dla mnie bez znaczenia czy Pro czy raw nie używam macr na myszy na tych 2 modelach można robić macra taniej się nie dostanie co z tego ze guild wars... http://www.agito.pl/mysz-steelseries-guild-wars-2-64-650716.html ja uzywam także sensei podkłądkę mam MEGASOMA razer świetna ale droga...

 

 

do steel116

Co??? że sprzęt nie pomoże ?? gorszego stwierdzenia nie usłyszałem... graj w 60hz i graj w 120hz... graj na myszy za 10 zł i na myszy np. z avago... bluznisz kolego.

Link to post
Share on other sites

 

 

( byłem do grudnia jak grałem w bf4 1st sniper in poland bez chwalenia...)

Akurat ta gra nie należy do najbardziej skillowych.

 

 

graj w 60hz i graj w 120hz...

Na co dzień gram na 120Hz, obraz mega płynny, szczególnie to widać właśnie w CS'ie.

Ale ostatnio grałem dużo na 60Hz, ale ustawiłem na 75Hz i muszę Ci powiedzieć, że mimo lepszych wrażeń estetycznych skilla to Ci nie daje. Syfiasty monitor ze smużeniem bardziej przeszkadza. 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

fakt monitor daje dużo więcej, ja na  60hz nie potrafię już grać... co do bf4 to każdy uważa inaczej, dla mnie granie na normalu na podbojach jest skillowe ale każdy ma inne upodobania, co do Cs za czasów 1.6 grałem w benq delta esport i jakoś nie uważam że cs jest bardziej skillowy, jest mniej rzeczy do opanowania raczej bym nazwał team play.

Link to post
Share on other sites

Sprzęt z Ciebie prosa nie zrobi, może Ci jedynie pomóc jak napisałem wyżej, ale bez przesady. Są ludzie co katują lepiej na mychach za 100zł niż CI po 300zł.

 

I nie było tutaj mowy akurat o monitorze, tylko myszy, więc nie zmieniaj tematu, akurat w monitorze i Hz jest odczuwalna mega różnica.

 

Pozatym BF4 nie jest jakoś mega prosowskie, jak wspomniał cacek, tymbardziej że Sensei'e to też nie najlepsze myszki pod FPS, które sprawiają wiele problemów.

Link to post
Share on other sites

 

 

Są ludzie co katują lepiej na mychach za 100zł niż CI po 300zł.

To akurat głupie porównanie, bo za 100zł można kupić bardzo dobry sprzęt, który nie ustępuje droższym odpowiednikom ;)

 

za czasów 1.6 grałem w benq delta esport

 

Dlatego bez problemu bijesz w BF'ie.

 

 

jest mniej rzeczy do opanowania

Jesteś pewien?

Wszystkie flesze, smołki, nade'y, wallbangi, tajmingi na każdej z map oraz najczęstsze miejsówki do kampienia, recoil, zagrywki z paką, bugi w grze, mo odgłosy kroków na poszczególnych częściach mapy, trochę tego jest, a przecież do gry zespołowej nie doszliśmy.

 

 

nie uważam że cs jest bardziej skillowy

 

Jak mam nazwać śmiesznie niski tickrate, który powoduje, że można zabić się nawzajem z przeciwnikiem? O hitboxach, które też idealne nie są nie wspominając...


BF zły nie jest, ale nie bez powodu nie jest największą grą turniejową.

Link to post
Share on other sites

Kolego ćwicz i nie szukaj problemu w myszce, sam masz bdb (aby mieś niższy czas reakcji graj na kablu).

Możesz pooglądać streamy prosów i zobaczyć jak grają. Do treningu polecam serwery społeczności np. deathmatch, serwery z dużą ilością slotów (32). Jakie masz staty / dywizję, że twierdzisz iż tak słabo Ci idzie?

Link to post
Share on other sites

 

 

deathmatch, serwery z dużą ilością slotów (32)

Przy 20 już jest bardzo ciasno (co chwile dostajesz w plecy), a co dopiero 32 osoby :P  

 

 

 

nie szukaj problemu w myszce

Mysz to nie tylko precyzja, ale także odpowiednia waga, kształt, twardość przycisków. G700 dla mnie przykładowo jest nieodpowiednia.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...