Skocz do zawartości

Komputer za 2500 zł. BF4 na ultra


Recommended Posts

Tak jak w tytule, mam nadzieję że to możliwe. Proszę o nie przekraczanie limitu. Chciałbym żeby BF4, Wiedźmin 3 oraz najnowsze produkcje chodziły mi na najwyższych albo prawie najwyższych ustawieniach. W zasadzie mój budżet to 2340zl bo mam już wybraną obudowę za 160zl. Posiadam dysk twardy 500gb który na razie musi mi wystarczyć (kupie nowy gdy będę miał zastrzyk gotówki) oraz zasilacz OCZ CoreXstream 500w który mam nadzieje wystarczy. Z góry dzięki za pomoc :)!

Link to post
Share on other sites

Liteon iHAS124 SATA (black)

Intel Core i5-4590 /3.3GHz, 6MB, LGA 1150, BOX/

Crucial 8GB (2x4GB) 1600MHz CL9 Ballistix

Sapphire Radeon R9 280X 3GB DDR5 384bit (1020/6000)

AsRock B85 Pro4 /intel B85, LGA 1150/

 

2382 zł +  kody na darmowe złożenie i wysyłkę przy zakupie w esc.pl do wpisania w komentarzu do zamówienia: X98TY2AZ + dostawa albo X98TY2AZ + Norton (otrzymasz wtedy Norton AntiVirus 2014)

 

Jeżeli za drogo to możesz zmienić GPU na model z krótszą gwarancją oraz słabszym chłodzeniem Club3D Radeon R9 280X Royal Queen 3GB DDR5 384bit (1000/6000)

 

Obudowę wybrałeś ATX / mATX ? 

Link to post
Share on other sites

Obudowa to Zalman Z3 PLUS Red Edition. Chciałbym się dowiedzieć czy gry będą chodzić na najwyższych i przede wszystkim czy jest to zestaw przyszłościowy? Niedługo zamierzam dokupić dysk ssd oraz kolejny hdd. Nie będzie problemu z rozbudowa w przyszłości?

Link to post
Share on other sites

Opłaca się dodać 50 zł do Msi B85-G43 GAMING czy nie bardzo? I wziąć MSI R9 280X? Chodzi mi bardziej o kolorystyke czerwono-czarna bo w przyszłości będę chciał trochę zmodowac te obudowę. Dodam jeszcze ze komputer zamierzam kupować w morele.net

Link to post
Share on other sites
http://www.morele.net/inventory/info/hy1RAT/ tak wygląda finalny zestaw. Mam pytanie odnośnie kart, otóż: R9 280X od MSI jest lepsza czy gorsza od ASUSA? I czy jeśli kupiłbym Intel I5 4690k (180zl droższego) to czy ta płyta główna od MSI dałaby rade w OC do ok 4.2-4.5ghz? Oczywiście przed robieniem OC dokupilbym jakieś stosowne chłodzenie. Sory za głupie pytania, ale wolę wiedzieć od deski do deski w co wchodzę :P
Link to post
Share on other sites

 

 

to czy ta płyta główna od MSI dałaby rade w OC do ok 4.2-4.5ghz?

Nie.

 

Mam pytanie odnośnie kart, otóż: R9 280X od MSI jest lepsza czy gorsza od ASUSA?

Bardzo porównywalne, wszystko sprowadza się ku cenie.

 

Znowu przepłacasz za płytę.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...