Skocz do zawartości

Obudowa- pomoc w wyborze.


Recommended Posts

Hej wszystkim :)

Zamierzam zmienić obudowę komputera, ale nie wiem co wybrać. Zależy mi na wielkości i designie. Upatrzyłem sobie NZXT Phantom 410 (lub wersję Big Tower czyli zwykłego Phantoma). Jest coś o ładnym designie w podobnej cenie (lub tańszego, a może bardziej funkcjonalnego i lepiej wykonanego?). 

Pozdrawiam

Edytowane przez davv1882
Link to post
Share on other sites

Ja od siebie mogę polecić Fractal Design Define R4, buda świetnie wykonana, wygłuszona przy czym temperatury nie wiele się różnią od zwykłem nie wyciszanej obudowy, posiada oryginalnie 2 wentylatory 140mm które na 7v są ciche i wydajne, zarządzanie kablami to bajka. Z czystym sumieniem polecam :)

Link to post
Share on other sites

Witaj,

 

 

Jest coś o ładnym designie

ładny design to pojęcie względne ;). Co powiesz na NZXT H440? Ja osobiście bym jej nie wziął ze względu na brak zatok 5.25 cala, lecz jeśli Ci to nie przeszkadza, jest to propozycja godna uwagi. Ewentualnie jej większa siostra - H630. Jeśli Fractal przypadł Ci do gustu, możesz także rzucić okiem na Define XL R2.

Link to post
Share on other sites

Polecam ci dopłacić 50zł i kupić sobie porządniejsza obudowę.. Bo tutaj tylko płacisz za firmę.. Jeśli chcesz wypasioną obudowę z stali + okno + filtry to za 500zł możesz już dorwać taką jak np. ja mam 

 

Szczerze polecam,, ( dodaj ledy do niej to już w ogóle xD  ) 

 

NIEKOMPETENCJA

Edytowane przez sid vicious
Link to post
Share on other sites

Chyba nic lepszego nie miał i dlatego poleca Aerocoola :D.

 

 

Jeśli chcesz wypasioną obudowę z stali + okno + filtry

O sheeit, to Fractal z czego jest? Z kartonu? Ech, od 12 maja żyję w błędzie, że moja Define jest stalowa... Tak samo wciąż żyję w błędnym przekonaniu, że R3 ma filtry. To nie wiem, co to za siateczka, którą co tydzień pieczołowicie czyszczę. A okno kosztuje raptem 80(?) zł, więc to nie jest majątek :P.

Edytowane przez krzesuo
Link to post
Share on other sites
Nie kompetentny to jedynie jest moderator tego działu {Sid Vicious}. Dając mi warna za bardzo dobry wybór w przedziale cenowym. 
 
Po pierwsze mózgu chyba mogę tak do ciebie mówić skoro piszesz o kompetencjach ludzi.   Davv1882 poszukuje jak napisał w swoim poście obudowy która będzie stylowa i duża, po za tym miał już styczność z AreoCoolem tak wiec proszę Cię wróć do mamy i jej pociskaj takie kompetencje
 
 

 

O sheeit, to Fractal z czego jest? Z kartonu? Ech, od 12
 
Wystarczy użyć czegoś ( czego chyba nie posiadasz również ) i przeczytać na stronie z czego jest wykonana 
 
Wykonana jest z wytrzymałej stali SECC 0.8/1 mm.
 

 

od 12 maja żyję w błędzie, że moja Define jest stalowa
 
Twoja Delfia jest plastikiem połączonym z aluminium nie ma nic wspólnego z stalą
Edytowane przez XtreLu
Link to post
Share on other sites
Nie kompetentny to jedynie jest moderator tego działu {Sid Vicious}. Dając mi warna za bardzo dobry wybór w przedziale cenowym. 

Ty żartujesz? Ten twój AeroColik nie ma stardu do podanej wyżej obudowy która jest Define R4. AeroColl to jest zwykła  "plastikowa zabawka" przy jakości FractalDesign .AeroCool nie reprezentuje sobą nic poza "Dziwnym designem" który nie każdemu odpowiada, większość modeli nie posiada nawet filtrów przeciw kurzowych.

 

 

 

{Sid Vicious}

 

 

tak wiec proszę Cię wróć do mamy i jej pociskaj takie kompetencje

Powinieneś dostać kolejnego warna, ponieważ dostałeś słusznie warna i na dodatek obrażasz bez jakiego kolwiek powodu.

Edytowane przez Lazer
Link to post
Share on other sites

 

 

Powinieneś dostać kolejnego warna, ponieważ dostałeś słusznie warna i na dodatek obrażasz bez jakiego kolwiek powodu
 

 

obrazą było by dalsze kontynuowanie tej dyskusji z wami na forum, miejcie ten plastic-fantastick. 

 

I tutaj kończę z wami.(EXPERTAMI OD PLASTIKU)  

Link to post
Share on other sites

Zabrzmiało to tak, jakbyś uważał, że tylko Aerocool jest ze stali. A obudowę o wymienionych przez Ciebie "ficzerach" można mieć sporo taniej.

 

 

Bo tutaj tylko płacisz za firmę

Znajdź mi niemarkową obudowę, która da Ci taką jakość wykonania co Fractal, słucham.

Nie mówię, że obudowy FD są najlepsze itp, bo spotkaniu z obudowami Lian Li czy Phanteksa (na żywo, nie w wideorecenzji) miałem ochotę wywalić swoją R3 przez okno, ale miałem też styczność z Aerocoolem i po tym wszystkim jedyna obudowa tej firmy, którą uznaję jest to model S55, na którą z chęcią wymieniłbym Define R3. Reszta to szajs z odpustowym wyglądem. A do tych 400zł FD nie jest złą obudową. Nie ma papierowych blach, front nie ugina się pod naciskiem palca i ogólnie sprawia wrażenie dobrze spasowanej budy.

 

A, jeszcze jedno....

 

 

Wystarczy użyć czegoś ( czego chyba nie posiadasz również ) i przeczytać na stronie z czego jest wykonana

Licz się ze słowami. Tego typu teksty możesz strzelać kolegom w gimnazjum/liceum/pracy, żeby się dowartościować, bo póki co, swoją postawą pokazałeś brak innej części ciała ;).

Edytowane przez krzesuo
Link to post
Share on other sites

 

 

obrazą było by dalsze kontynuowanie tej dyskusji z wami na forum, miejcie ten plastic-fantastick. 

Poczytaj se recenzje, fractal jest wychwalany za super jakość i spasowanie poszczególnych elementów, a AeroCool... z resztą sam se poczytaj jakąś recenzje.

Link to post
Share on other sites
Licz się, koleś, ze słowami. Tego typu teksty możesz strzelać kolegom w gimnazjum/liceum/pracy, żeby się dowartościować. Bo póki co, to swoją postawą pokazałeś brak innej części ciała .

 

Ah taki komentarz  krzesuo mogła wysunąć w moją stronę jedynie osoba z silnym bólem du*y siedząca na 10 metrowym palu z drewna.

 

 

 

 

Poczytaj se recenzje, fractal jest wychwalany za super jakość i spasowanie poszczególnych elementów, a AeroCool... z resztą sam se poczytaj jakąś recenzje.
 

 

A czy ja powiedziałem że Areocool jest najlepszy.? Jak dla mnie jest dobry bo mam już 3 obudowę od nich kolega szukał big towera to mu podesłałem propozycje nie rozumiem waszej dyskusji  

 

Edytowane przez XtreLu
Link to post
Share on other sites
Ah taki komentarz  krzesuo mogła wysunąć w moją stronę jedynie osoba z silnym bólem du*y siedząca na 10 metrowym palu z drewna. 

Skończ bo pogrążasz się z każdym kolejnym słowem, te twoje teksty to możesz mówić se w gimbazie lub gdzie tam chcesz, ale nie tu. 

Edytowane przez Lazer
Link to post
Share on other sites

 

 

to mój se w gimbazie lub gdzie tam chcesz, ale nie tu. 

 

Sobie się pisze tak btw. 


 

 

A czy ja powiedziałem że Areocool jest najlepszy.? Jak dla mnie jest dobry bo mam już 3 obudowę od nich kolega szukał big towera to mu podesłałem propozycje nie rozumiem waszej dyskusji  

 

 

Cytuje jeszcze raz 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...