Skocz do zawartości

Nowa obudowa:-)stare biurko obite zamszem :-)


Recommended Posts

Natchnales mnie do zrobienia takiego samego biurka z kompem w srodku naprawde brakowalo takiego worka na tym forum i wyszlo Ci rewelacyjnie. Zamiast zamszu zamierzam zastosowac folie carbonowa czarna albo folie blachy szczotkowanej. Powiedz mi jedno bardzo u Ciebie drewno trzyma cieplo czy jest ok

Edytowane przez trybcio86
Link to post
Share on other sites

Natchnales mnie do zrobienia takiego samego biurka z kompem w srodku naprawde brakowalo takiego worka na tym forum i wyszlo Ci rewelacyjnie. Zamiast zamszu zamierzam zastosowac folie carbonowa czarna albo folie blachy szczotkowanej. Powiedz mi jedno bardzo u Ciebie drewno trzyma cieplo czy jest ok

Miałem wcześniej dwa big towery np haf 932 od coolermaster i miałem tempy wyższe niż w biurku,ogromnie zrzuca temperature ten wiatrak na przodzie czerwony co dmucha bezposrednio na grafike.

Działaj póki masz ochote bo mi podkoniec się już powoli nie chciało,a wiesz jak się robi jak się niechce :)

Link to post
Share on other sites

Mialem tak dzis rano wyciagnalem bebechy z brutusa i przymierzalem do biurka i totalna pustka w glowie zero koncepcji wszystko sie wala po podlodze a mi sie juz nie chce myslec:/ meczylem sie z ta niemoca przez 3 godz :/ Ale na sile do przodu az sie przemoglem :) Musze w moim przypadku dorobic jedna sciane do biurka zeby bylo to stabilne po wycieciach w tylnej belce podpierajacej biurko. U Ciebie jest ten plus ze musiales tylko usadzic tacke z plyta i przymocowac zasilacz a nie budowac tak jak ja :) Ale efekt wyszedl Ci naprawde piorunujacy :D Ja mysle na frony dac wyswietlacz LCD 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...