Skocz do zawartości

Recommended Posts

Teraz na poważnie jutro kupuje gryzonia do gier [FPS] i zastanawiam sie nad

-DA otyczna

-gigabyte M800X laserowa

-kinzu

-cos do 230zl:>

 

Mozecie mi wytlumaczyc która mam wziasc i czym rozni sie optycza od laserowej>?

i dlaczego wszyscy polecaja gigabyta???:D[mam mala reke]

Link to post
Share on other sites

Myszki laserowe są dokładniejsze i mają w zwyczaju działać nawet na dziwnych nietypowych powierzchniach:) Co do reszty pytań to ci nic nie mogę poradzić bo taki przedział cenowy jest na razie poza moimi możliwościami. Ostatnio kupiłem a4tech x 750 za 70 zł. Jest laserowy i nie narzekam. Mam nadzieję ze będzie mi długo służył. Pozdrawiam.

 

Aha i laser nie świeci tak mocno jak dioda w zwykłych myszkach optycznych :D

Link to post
Share on other sites

U mnie DeathAdder padł po półtora roku użytkowania, to znaczy lewy przycisk myszy i button pod scrollem - zepsuły się styki i było podwójne kliknięcie zamiast pojedynczego. Obecnie mam Kinzu i jest bardzo dobra, ale jeśli to ma być coś do 230 to najlepiej przecież Xai. Z dostawą do domu co prawda zapłacisz te 250, ale 20 zł to chyba nie gigantyczna różnica? Weź też pod uwagę wielkość myszki. Gigabyte i DA są spore a Kinzu np. jest mała.

EDIT: Właśnie doczytałem, że masz małą rękę. Bierz w ciemno Kinzu, chyba, że zależy Ci na dodatkowych przyciskach albo wyższym DPI (Kinzu od 400 do 3200, w tym pośrednie ustawienia to 800 i 1600).

Link to post
Share on other sites

Jak Kinzu może mieć ten sam sensor skoro Gigabyte i Xai są myszkami laserowymi a Kinzu to myszka optyczna? :cry:

Sensor bardzo dobry, na niskim CPI i tak nie odczujesz większej różnicy, celność będzie bardzo dobra. Duża podkładka i będzie dobrze. Dodatkowo Kinzu bardzo dobrze się prowadzi po podkładce SteelSeries QcK. Myszka lekka, ale pewnie się trzyma, ruchy płynne i precyzyjne. Do Twoich potrzeb Kinzu w zupełności wystarcza.

Link to post
Share on other sites

Weź M8000X. Supr mycha. Jak chcesz przeczytac conieco o niej to w moim podpisie masz link do recenzji :P

Laser to też optyka, różnica jest w zastosowanych elementach optycznych :P

 

Najlepiej jak mozesz to ją przymierz wczesniej, albo kup przez neta wysyłkowo, to jakby co mozesz w ciagu 10 dni oddac ją z tego co wiem bez podania przyczyny :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...