Skocz do zawartości

Recommended Posts

Jest to wersja OEM. 

Wersja OEM polega na tym, że tego windowsa możesz zainstalować tylko na jednym komputerze, przez co już nigdy nie będziesz mógł zainstalować tego systemu na innym kompie.

Link to post
Share on other sites

W wersji OEM jeśli popsuje Ci się jakiś podzesół komputera to będziesz musiał wykonywać "aktualizacje telefoniczną" czy coś w tym stylu. Niestety nie wiem na czym to do końca polega. W wersji BOX możesz instalować system na dowolnym komputerze bez ograniczeń, pod warunkiem, że system zostanie usunięty z komputera, na którym wcześniej był on zainstalowany. W wersji BOX nie musisz martwić się, że gdy coś Ci się zepsuje i będzie konieczna zmiana podzespołu, to nie będzie konieczna "aktywacja telefoniczna".   


Jest to wersja systemu Windows 8.1 w wersji 64 bitowej.

Link to post
Share on other sites

Przepraszam Rybaak ale bzdury piszesz.

 

Windows 8 przyniosł ze sobą wersję OEM która przejmuję z wersji BOX np to , że: Po reinstalacji systemu na jednym komputerze możesz go zainstalować na drugim innym. W danym momencie może być zainstalowany tylko na jednym stanowisku. Pozdrawiam


Co najfajniejsze legalnie możesz odsprzedać taki system :)

Oficjalnie to w windows 8 chyba nie ma nawet wersji BOX

Edytowane przez Melman1980
Link to post
Share on other sites

W wersji OEM jeśli popsuje Ci się jakiś podzesół komputera to będziesz musiał wykonywać "aktualizacje telefoniczną" czy coś w tym stylu. Niestety nie wiem na czym to do końca polega. W wersji BOX możesz instalować system na dowolnym komputerze bez ograniczeń, pod warunkiem, że system zostanie usunięty z komputera, na którym wcześniej był on zainstalowany. W wersji BOX nie musisz martwić się, że gdy coś Ci się zepsuje i będzie konieczna zmiana podzespołu, to nie będzie konieczna "aktywacja telefoniczna".   

Jest to wersja systemu Windows 8.1 w wersji 64 bitowej.

No i teraz mnie zmartwiłeś. W internecie szukam o tejże aktywacja i nic nie mogę znaleźć, znaczy znalazłem parę filmików, ale wogóle nie rozumiem o co kaman.

Link to post
Share on other sites

Z opisu wynika że tak ale klucz win 8 pro na stronie microsoftu kosztuje 1200 zł , podejrzanie też wygląda 37 komentarzy jak na człowieka który handluje usługami microsoftu niby wszystkie pozytywy ale ja i tak bym się obawiał rób jak uważasz

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...