Skocz do zawartości

A disk reading error occured. Pilne


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez Wolwgang,

Recommended Posts

Podczas uruchamiania komputera (na szczęście nie mój PC xD ) wyskakuje taki komunikat. Komputer nie uruchamia się. Próba zainstalowania OS od nowa też nic nie dała, po tym pasku "windows loading files" komputer chodzi w nieskończoność na ekranie uruchamiania Windowsa, nie wchodzi do instalacji. Za którymś z kolei razem PC przeszedł loading i wszedł do instalacji jednak tam po chwili się wyłączył. Gość którego jest to komputer mówił że od dłuższego czasu wyświetlały się sławne BSoD, nawet podczas durnego uruchamiania mozilli. Raczej dysk poszedł się kochać ale chciałem jeszcze się upewnić i poradzić się was co można jeszcze zrobić skoro nawet płytka z winem się nie ładuje. Prosze o szybką odpowiedź, najlepiej jeszcze dzisiaj :P

Link to post
Share on other sites
  • Rozwiązanie

Dobra, udało mi się odpalić komputer i zniwelować błąd z tematu, wtyczki od HDD były zakurzone więc pewnie coś nie łączyło. Komputer odpala się normalnie jednak chodzi wolno jak diabli, nawet po wyłączeniu wszelkich możliwych programów i przy jak najmniejszym zużyciu ramu i procka więc dysk i tak do wymiany.


Temat do zamknięcia, problem rozwiązany.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...