Skocz do zawartości

Windows 7 i mały problemik


Recommended Posts

Witam

 

Mam taki oto problemik i poproszę o pomoc w rozwiązaniu go:

 

Mam zainstalowanego Windowsa 7 Ultimate x64 PL i jest tam taka nie wytłumaczalna dla mnie rzecz - otóż gdy chcę przypiąć jakiś program do paska zadań na dole przy przycisku "windos" to nie mogę. Nie jest rozwiązaniem ani przeciągniecie ikonki ani skrótu na ten pasek ani użycie menu kontekstowego, w którym powinna być opcja przypięcia do paska a zamiast tego pokazuje się tylko jedno okienko z napisem "zamknij okno". O co chodzi - jak włączyć tą opcję przypinania. Nadmienię tylko, iż moi koledzy z pracy mają też Win 7 ale w wersji Enterprise ENG i zupełnie ten problem u nich nie istnieje.

POMOCY !!!! :)

Link to post
Share on other sites

Włącz program, który chcesz przypiąć do paska zadań i wówczas jego ikona pojawi się na pasku. Następnie kliknij na niej prawym przyciskiem myszy i wybierz "Przypnij do paska zadań". Wówczas będziesz miał przypięty program do paska i możesz sobie go ustawić obok menu Start, czyli ikony Windows. ;)

 

Druga rzecz: być może chodzi Ci o stworzenie paska szybkiego uruchamiania, który był w XP? Jeśli tak, to wówczas mogę Ci napisać jak to zrobić, ponieważ domyślnie Microsoft wyłączał pasek szybkiego uruchamiania w Windows 7.

Link to post
Share on other sites

Witam Ponownie.

 

Jak zrobić pasek szybkiego uruchamiania się już dowiedziałem grzebiąc gdzieś w necie - mnie jednak nadal chodzi o przypinanie programów - robię wszystko tak jak zostało opisane powyżej ale gdy kliknę ppm to nie mam "Przypnij do paska zadań" tylko małe okienko z napisem zamknij program......

 

Co dalej??

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...