Skocz do zawartości

MYSZ do Playstation 4 JUŻ JEST !!!


Recommended Posts

Po pierwsze ciekawe czy mysz faktycznie działa tak jak powinna, czyli dokładność jak na PC.

Jak dla mnie jest to narzędzie, które sprawi, że uzyskujesz OGROMNĄ przewagę nad innymi:

1) dużo wyższa precyzja

2) dochodzi do tego autoaim zaimplementowany w grze, aby pomagać w celowaniu gdyż na padzie  po prostu nie da się precyzyjnie wymierzyć w krótkim czasie, w połączeniu z myszką jest to dosyć kontrowersyjne.

Link to post
Share on other sites

Też mnie to ciekawi jak to działa , z drugiej strony jest już sporo filmików jak ludzie grają i z tego co widać działa naprawdę dobrze ! No i właśnie to co napisałeś Ty to ja o tym cały czas myślałem tzn. o przewadze Myszy nad padem :) Gracz z padem nie ma szans z graczem na myszce i właśnie dlatego jest podział graczy na serwery Konsolowe i PC ... I dziwi mnie to że tak po prostu wypuszczają mysz do konsoli a co za tym idzie gdzie logika w podziale KONSOLA / PC ;) ?

Link to post
Share on other sites

No to też fakt :D Widziałem jak grają niby PRO gracze w BF4 na Konsoli :menda: Spokojnie rozjechał by Go w mak przeciętny gracz na PC :) I nie wiem jak to jest możliwe że ktoś pisze/mówi żę Analog ma taka sama precyzje i szybkość działania jak myszka ...

 

Sam gram na Padzie nawet na PC ale w gry typu Wyścigi , piłka itp.Bo gra mi się duż lepiej niż na klawie , ale do gier Strategicznych czy FPS to bez myszki ani rusz :)

Link to post
Share on other sites

O precyzji jak na pc to możesz zapomnieć,klawiatura podobno spisuje sięw miarę ale z myszką nie jest już tak różowo,miałem kiedyś od nich aimona ps,nawet nie skomentuje :[ ,tutaj masz jeszcze coś takiego 

i takiego

 

najbardziej obiecujący,tak jak w poprzedniej generacji wydaje się być  xim,no ale cena też jest odpowiednia :D

Edytowane przez sting3572
Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...