Skocz do zawartości

Płyta główna pod i5-4590. Do 350 zł


Recommended Posts

Poszukuje nowej płyty głównej pod i5 4590 3.3  i GF 760.  Chciałbym naprawdę solidną płytę główną, najlepiej z jakimś dodatkowym chłodzeniem i dobrym układem dźwiękowym ( to ważne bo pod zestaw będzie podpięty dość dobry zestaw głośników a oddzielną kartę dźwiękową będę mógł podłączyć dopiero za jakieś 2-3 miesiące ) Nie chce oszczędzać na tym elemencie i potem pluć sobie w  brodę, bo ostatnie dwie awarie posiadanych przeze mnie komputerów leżały właśnie po stronie budżetowych płyt głównych. Poczytałem trochę fora, recenzję i skompletowałem 7 interesujących mnie płyt : http://www.morele.net/porownaj/602556,640930,600694,636689,581506,581869,581869,582748,581869 która z nich będzie na moje potrzeby najlepsza ? Nie zamierzam bawić się w OC . Budżet jak widać do 350 zł gdyby ktoś chciał zaproponować coś nowego choć przyznam że wolałbym trzymać się tych zaproponowanych przeze mnie z uwagi na już teraz dużą liczbę płyt do porównania :)

Link to post
Share on other sites

Większość płyt, które podałeś będą przepłacaniem pod ten CPU. A ja zarzucę czymś innym. AsRock B85 Killer. 6-fazowa sekcja z masywnym radiatorem, przereklamowana sieciówka i dobry, zintegrowany układ dźwiękowy. Posiada porty PCI, więc nie będziesz miał problemu z podłączeniem osobnej karty.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

i nie jest to warte dopłacenia 40 zł ?


Troche poczytałem i czy ten procek ruszy w ogóle na innych chipsetach niż H97/Z97 bez wcześniejszej aktualizacji BIOSU ? Rozumiem że nie idzie zrobić aktualizacji bez procesora

Edytowane przez Honnou
Link to post
Share on other sites

 

 

i nie jest to warte dopłacenia 40 zł ?

Do procesora z zablokowanym mnożnikiem? Nie warto.

 

Troche poczytałem i czy ten procek ruszy w ogóle na innych chipsetach niż H97/Z97 bez wcześniejszej aktualizacji BIOSU ? Rozumiem że nie idzie zrobić aktualizacji bez procesora

Aktualizację powinien zrobić sklep po Twojej prośbie. 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...