Skocz do zawartości

Przejście do innego operatora i wybór telefonu.


Recommended Posts

Kończy się umowa...

Przechodził do innego operatora będę gdzieś tak wrzesień-październik.

Abo 30-40zł z Vat

Prawdopodobnie będzie to Orange, gdyż mam zamiar wziąć telefon LG GT540 - słyszałem o nim pochlebne opinie.

Dobry wybór ? :(

Link to post
Share on other sites

Ja mam Play'a, lecz mixa i tylko w tej sieci się coś orientuję. Więc tak, oferta LongPlay 29, telefony jakie znalazłem w tej ofercie to: Samsung Monte, Samsung Diva, Nokia 5230, Nokia X3, LG Bali i tyle, w tej cenie nie liczyłbym na nic ciekawego. Dopiero oferta LongPlay 49 daje ciekawszy wybór.

Link to post
Share on other sites

Dużo... i podkreśliłem że max 40 z Vat...

I za tego samsunga trzeba jeszcze płacić 300 zł... Odpada.

Dlatego wydaje mi się że LG GT540 Swift/Optimus jest najlepszym rozwiązaniem. W abo firmowym 37zł z Vat tego LG mam za 200 zł...

Link to post
Share on other sites

To nie oczekuj dobrego telefonu w kwocie 30 złotych czy 40, bo żaden poważny operator Ci go za ten 100 lub 200 złotych nie da. Radziłbym podwyższyć kwotę abo lub zdecydować się na Mixa.

 

Oferta Plusa za 40 złotych - kliknij.

Oferta Ery za 29 złotych - kliknij.

Oferta Orange za 29 złotych - kliknij.

 

Za duże wymagania jak na tę kwotę :(.

Link to post
Share on other sites

A może byś mniej chamsko odpowiadał, My chcemy Ci pomóc a nie zrobić na złość. Tak w mixie jest taniej, bo po pierwsze płacisz od razu za telefon 250 złotych, a później te 1000 złotych musisz spłacić w przeciągu 2 lub 3 lat. Ja tak brałem swojego LG kiedyś, zapłaciłem 200 złotych i spłacić miałem 1200, co zrobiłem w około rok czy trochę więcej.

Link to post
Share on other sites

Nie odpowiadam chamsko :(

Nigdy nie miałem mixa także się pytam...

Jak to spłacać? O ile mi wiadomo to bierzesz telefon na 2 lub 3 lata, płacisz ile masz zapłacić no i normalnie masz np. 50 zł i tylko tyle i po prostu to jest taka blokada...

Link to post
Share on other sites

Bierzesz telefon na 2 lata, kwota spłaty wynosi 1000 złotych i miesięczna suma doładować musi wynosić np. 30 złotych, więc te 30 złotych możesz zrealizować tak 2x5złotych, 2x10 złotych lub 3x10 złotych. Ważne abyś miesięcznie osiągał 30 złotych, możesz również wcześniej spłacić i wziąć nowy telefon i nową spłatę.

Link to post
Share on other sites

Dlatego zapytałem się czy ten LG GT540 Swift jest dobry - mam go w abonamencie 30 zł + vat za 200 zł - to chyba dobrze nie ? Dlaczego Orange jest złe? A może ten tel jest zły?

Ile się płaci za przeniesienie numeru?

Link to post
Share on other sites

LG jak to LG, oporowy wyświetlacz to dla mnie minus, Android 1.6 i nie zapowiada się na jego aktualizację do 2.0 czy wyżej. Ale bierze się to co dają, zresztą będzie to i tak najlepszy wybór w tej cenie. Orange jest do zniesienia, gorzej ze świętej trójcy wypada Era.

 

Co do przeniesienia numeru, strona Orange działa jak młotek i nie mam jak sprawdzić :).

Link to post
Share on other sites

Aha. Dużo czytałem o tym telefonie. Oficjalna aktualizacja do Androida 2.1 będzie w październiku - mam tą wiadomość od LG. A i oporowy wyświetlacz... w telefonie za taką cene nie można mieć wszystkiego. A to byłby mój pierwszy dotykowy telefon także nie będzie zapewne mi przeszkadzał.

Ma wszystko co mi potrzebne, może ciut mały wyświetlacz(3 cale zamiast 3.2), ale przynajmniej będę mógł swobodnie pograć w gry :) Słyszałem że Samsung Galaxy Spica ma z tym problemy przynajmniej z 3D.

Tylko martwi mnie w Orange cena SMS'a - 20gr... Ja chce taniej! :P

 

http://www.money.pl/gospodarka/raporty/ ... 87481.html

 

Znalazłem taki artykuł apropo przenoszenia numeru.

Link to post
Share on other sites

OK, tylko będę musiał jeszcze pobawić się tym fonem w salonie. Ostatnio byłem w Carefourze i był tam salon Orange i Play. Najpierw ruszyłem do Play, koleś nie chciał włączyć żadnego telefonu bo baterie trzeba formatować itp.

A w Orange nie mieli tego LG ani Samsunga Monte...

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...