Skocz do zawartości

[PC] StarCraft


Recommended Posts

Cóż mogę napisać - nie gram w RTSy, ale za StarCrafta zapłaciłem 150 zł i jestem pewien, że była to dobra inwestycja. Jak na razie skończyłem singla (tak, tak wiem, że napiszę to samo co poprzednicy) i zakończenie miażdży. Teraz poczytam trochę poradników i zabieram się za multi :D

Link to post
Share on other sites

Ja tą gre polecam oczywiście tak jak pisał thorin49 można mieć wybor podczas misji np. pomoc pani doktor uratować kolonistów lub pomoc protosom ją oczyścić ja pomogłem protosom :D i po misji filmik jak pani dokotr stała się zergiem

 

Wielkie dzięki za spoiler baranie :P

Link to post
Share on other sites

Witam, zastanawiam się nad zakupem SCII, ale nie wiem którą wersję wybrać. Pudełkową czy elektroniczną? Czym one się różnią?. Czy jak kupię pudełkową to czy po zainstalowaniu gry będę musiał wsadzać płytę jak będę chciał zagrać w kampanię? Wersja elektroniczna na eu.battle.net kosztuje 59,99euro :o

Link to post
Share on other sites

Fajne jest to że nawet kupując boksa PL, można użyć jego cd-keya żeby ściągnąć ze strony blizzarda wersje angielską, imo polskie tłumaczenie jest trochę "biedne". A głos Kerrigan to już wogóle. :D

 

PS. Znalazłem ciekawy artykuł http://artsytime.com/kerrigan-sculpture-from-starcraft/

 

Czyż ona nie jest piekna? na swój sposób hehe ;)

Link to post
Share on other sites

Wersję angielską można pobrać z battle.net nawet jeśli nie posiadasz jeszcze cd-keya. Ja tak właśnie zrobiłem - na dwa dni przed premierą pobrałem klienta enGB, a w dniu premiery aktywowałem go kodem z wersji pudełkowej.

 

Co do Kerrigan - już dawno zrobili "rzeźbę" ;)

Link to post
Share on other sites

jak artefakt się do końca naładuje (pełne 100%) to powinna być cut-scenka (albo dwie, nie pamiętam) i koniec gry

jak nic nie było takiego to spróbuj jeszcze raz przejść tą misję, dla pewności wykorzystaj novę artefaktu raz albo dwa

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

Jakiego DX uzywa SC2?

 

10? 11?

 

Da sie np. zmienic z DX 10 na DX 11 w ustawieniach?

 

______________________________________

 

Ile teraz battle.net pokazuje 'ludzi online' -> "About xxx players on battle.net"?

Jak ostatni raz gralem w SC2 (guest pass, 2 dni po premierze) to w niedziele wieczorem bylo 1.000.000

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...