Skocz do zawartości

CMS, portal, własna grafika


Recommended Posts

Witam. Od dłuższego czasu noszę się z zamiarem zrobienia strony o grach...

Jak to ma wyglądać? Otóż ma być to serwis poświęcony grą komputerowym i konsolowym, ale ma również zawierać gry flash (co jest dla mnie największym wyzwaniem). Prawdę mówiąc nie wiem jak do tego podejść... Pewnie polecilibyście zacząć od czegoś prostszego, ale ja tam wolę wyzwania :wariat:

W związku, że do tej pory tworzyłem głównie strony HTML+CSS (bez CMS'a) nie mam pojęcia nawet jaki system wybrać...

 

Może opiszę jak miałaby wyglądać ta strona:

 

- Każdy przeglądający internet ma dostęp do wszystkich działów serwisu, ale dopiero zalogowany użytkownik może komentować wpisy, gry i odpisywać na forum (bardzo dobrze byłoby gdyby forum połączone było z portalem)

- Strona będzie miała własną grafikę i wspaniale by było jakby CMS był "łatwy" w użyciu. Chodzi głównie o dodawanie własnych szablonów CSS+HTML. Nie chcę kombinować z szablonem jak to jest np. przy Joomli... Muszę szukać podobnego szablonu i podmieniać grafiki... Tak jest z każdym CMS'em??

- Budowa strony nie ma być nazbyt skomplikowana, ale mimo to wątpię, abym znalazł podobne szablony do tego jaki "przyszedł mi do głowy"

 

Jeśli wiecie już jak będzie mniej-więcej wyglądać strona to może poradzicie mi Jaki CMS w niej użyć, jakimi skryptami się zainteresować no i jakiś dobry, tani hosting... No i to w zasadzie byłoby tyle :hahaha:

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...