Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam :)

 

  • Zastosowanie komputera : gry, przegladanie internetu
  • Maksymalna kwota : 2800 max 3000
  • Których części potrzebuję : sama buda
  • Czy będę podkręcać sprzęt? : Jeśli w tej cenie bedzie mozliwosc i gdy zabraknie mocy to czemu nie
  • Rozdzielczość mojego monitora i model: lg fullHD
  • Specjalne wymagania :Aby nie był taki gorący żeby można było smażyć na nim jajka poniewaz moj obecny komputer nie dość że swoje lata ma to padł z powody przegrzania
  • Części z poprzedniego komputera (konkretne modele) : nic
  • Własna propozycja zestawu : Zdaje sie na propozycje
  • Inne : Komputer zmieniam dość rzadko dlatego chciałbym aby gry na nim chodziły przez długi czas (wiadomo z czasem na coraz niższych detalach) obecny służył mi 6-7 lat. Jeśli chodzi o karte graficzną myślałem nad r9 280x bo niestety 290 nie w moim zasiegu cenowym. Komputer moze byc rozwojowy bo w przeciegu 2 msc dojdzie mi troche gotówki aby coś do niego dołożyć

Dziekuje za poświecony czas :)

 

Link to post
Share on other sites

Western Digital Blue 1 TB 7200rpm 64MB cache SATA600

Z3 Plus USB3.0 black (b/z)

Z97-G43 /intel Z97, LGA 1150/

Core i5-4690K /3.5GHz, 6MB, LGA 1150, BOX/

Radeon R9 280X Gaming 3GB DDR5 384bit (1050/6000)

Geil 4GB 1600MHz CL9 Value Plus

Thermaltake Smart SE Modular 80+ 530W

Razem około 3k

 

-4rdzeniowy procek z odblokowanym mnożnikiem

-Radeon 280x od MSI z chłodzeniem TwniFrozr

-Przewiewna obudowa z 4 wentylatorami i oknem

-4Gb RAMu pod rozbudowę

-Modularny i cichy zasilacz


Kod na darmowe złożenie i wysyłkę do wpisania w komentarzu do zamówienia: X98TY2AZ + dostawa lub X98TY2AZ + Norton (otrzymasz wtedy Symantec Norton 360 PL)

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

 

 

Komputer zmieniam dość rzadko dlatego chciałbym aby gry na nim chodziły przez długi czas

 

Dlatego zostaw sobie możliwość OC CPU

 

 

 

Komputer moze byc rozwojowy bo w przeciegu 2 msc dojdzie mi troche gotówki aby coś do niego dołożyć

 

Więc w zestawie wyżej zaczynasz od dołożenia drugiej kości RAM. W późniejszym czasie cooler na CPU.

 

Rewelacyjnie byłoby gdybyś teraz dołożył do:

 

MSI Z97-G55 SLI /intel Z97, LGA 1150/ + Cooler Master G550M 550W 80+ Bronze 120mm modular

 

Płyta główna z dwiema kości UEFI będzie dobrym zabezpieczeniem przy OC. Zasilacz z certyfikatem 80+Bronze oparty o przetwornicę DC-DC (kompatybilność stanów C6 / C7) 

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Jeśli się opłaca to mogę dołożyć to tej płyty i zasilacza. Mam pytanie czy przy zakupie trzeba pisać coś o aktualizacjach biosu bo podobno przy niektórych procesorach trzeba. A odnośnie tego składania to trzeba w koszyku umieszczać jakaś usługę jak na morele czy tylko wpisujemy kod? I czy ta darmowa wysyłka jest pobraniowa?

Link to post
Share on other sites

 

 

Mam pytanie czy przy zakupie trzeba pisać coś o aktualizacjach biosu bo podobno przy niektórych procesorach trzeba.

Nie. Płyta Z97 nie wymaga update BIOSu.

 

 

A odnośnie tego składania to trzeba w koszyku umieszczać jakaś usługę jak na morele czy tylko wpisujemy kod?

Sam kod.

 

 

czy ta darmowa wysyłka jest pobraniowa?

Tylko przy wpłacie na konto. 

Link to post
Share on other sites

 

 

Zestaw złożony na esc wymaga czegoś więcej niż instalacji systemu?

Podłączenia kabli :-> 

 

 

Czy Intel ma jakieś dedykowane programy do podkręcania czy trzeba czymś kombinować?

Procesor podkręcamy w BIOSie.

 

 

I jaki polecacie kupić cooler CPU w przyszłości?

SPC Grandis, Macho HR-02 Black White. 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

A czy ten sam zestaw złożony na morele.net wyszedł by dużo drożej ? Bo miałbym możliwość odbioru osobistego a nie ukrywam ze tak odbierając sprzęt za nie małe pieniądze jak dla mnie byłbym pewniejszy. Zestaw chce zamówić na przełomie poniedziałku/wtorku jeśli już nikt nie ma do niego zastrzeżeń

Link to post
Share on other sites

Witam. Aby dopiąć na ostatni guzik złożyłem zestaw na morele oto on:

http://www.morele.net/inventory/info/7IfRnm/ '> http://www.morele.net/inventory/info/7IfRnm/

Czy wszystko jest ok? Bo było parę tych procesorów. A na telefonie ciężko to wszystko złożyć bo niestety obecny komputer postanowil zakończyć swoje funkcjonowanie. Dziękuję za odpowiedzi jeśli wszystko ok to zamawiam :D

 

 

Witam. Aby dopiąć na ostatni guzik złożyłem zestaw na morele oto on:

http://www.morele.net/inventory/info/7IfRnm/

Czy wszystko jest ok? Bo było parę tych procesorów. A na telefonie ciężko to wszystko złożyć bo niestety obecny komputer postanowil zakończyć swoje funkcjonowanie. Dziękuję za odpowiedzi jeśli wszystko ok to zamawiam :D

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...