Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam mam na sprzedanie komputer a mianowicie:

 

Intel Core I5 4670K  ( 750zł)

Thermalright Macho HR-02 BW (145zł)

MSI GAMING Radeon R9 290 (1150zł)

ASRock Fatal1ty H87 Performance (270zł)

Crucial 8GB (2x4GB) 1600MHz CL9 Ballistix (230zł)

Western Digital Blue 1 TB2 (150zł)

Thermaltake Smart SE 630W (175zł)

Corsair Carbide 300r (180zł)

LG LG 24MP76HM-S (500zł)

 

Wszystkie części zstały zakupione w sklepie esc.pl(posiadam fakturę) dnia 30 maja tego roku i od tamtej pory jest liczona gwarancja. Zestaw formalnie został zmontowany dnia 3 czerwca. Czyli ma niespełna 1,5 miesiaca. Wszystkie częśći ze skelpu esc.pl posiadają plobmy gwarancyjne.

Zasilacz wraz z obudową zostały zakupione w sklepie agito.pl w połowie maja i czekały na resztę komponentów. Fakturę mam w formie elektrronicznej .

Do podanych cen proszę doliczyć koszty wysyłki tj. 25zł.

Proszę się nie obawiać mego stażu na tmy forum, na pclabie posiadam konto od 4 lat, jako sprzedający mam dobre opinie na profilu. Załączam linka: http://forum.pclab.pl/user/229767-Szaju/

Mieszkam w Kole (Wielkopolska).

Wszelkie pytania proszę kierować pod numer tel. 605-628-472.

Pozdrawiam Maciej.

 

Zdjęcia:

http://imgur.com/a/XpgBY#Y87F5Y1

Link to post
Share on other sites

Użytkownik Szaju jest bardzo nie odpowiedzialnym człowiekiem.

Ugaduje się ze mną że sprzedaje mi monitor i kartę graficzną, mieliśmy zrealizować transakcję poza allegro poprosiłem go o dokładniejsze zdjęcia obiecał że zrobi wczoraj do godziny 14:00 lecz tego nie zrobił , następnie napisal mi taką wiadomość

.

POwiem tak dostałem kilka ofert kupna całego zestawu i mam cieżki orzech do zgryzienia.
NIe mogłem się wczesneij skontaktowac gdyz dopiero wrociłem z pracy/......

 

Wszystko było już dogadane , kasa przygotowana , a on nagle nie odpisuje nie odbiera itp , powiem tyle straciłem tylko czas i nerwy naszczęśćie pieniędzy nie , ostrzegam przed tym użytkownikiem , nie zawierajcie z nim żadnych transakcji ,a tym bardziej nie wpłacajcie mu pieniędzy jest bardzo nie zdecydowany !

Link to post
Share on other sites

Użytkownik Szaju jest bardzo nie odpowiedzialnym człowiekiem.

Ugaduje się ze mną że sprzedaje mi monitor i kartę graficzną, mieliśmy zrealizować transakcję poza allegro poprosiłem go o dokładniejsze zdjęcia obiecał że zrobi wczoraj do godziny 14:00 lecz tego nie zrobił , następnie napisal mi taką wiadomość

.

POwiem tak dostałem kilka ofert kupna całego zestawu i mam cieżki orzech do zgryzienia.

NIe mogłem się wczesneij skontaktowac gdyz dopiero wrociłem z pracy/......

 

Wszystko było już dogadane , kasa przygotowana , a on nagle nie odpisuje nie odbiera itp , powiem tyle straciłem tylko czas i nerwy naszczęśćie pieniędzy nie , ostrzegam przed tym użytkownikiem , nie zawierajcie z nim żadnych transakcji ,a tym bardziej nie wpłacajcie mu pieniędzy jest bardzo nie zdecydowany !

 

 

Kolego bez przesady:) Zaraz napiszesz że to złodziej. Na PClab bardzo chwalą tego użytkownika. Ma bardzo dobre recenzje jako sprzedawca. A jak piszesz że ma ofertę na cały sprzęt to sam bym wolał sprzedać całość niż się męczyć z częściami. 

 

Sam u niego niedługo zrobię zakup poprzez odbiór osobisty tak więc sądzę że się nie zawiodę bo mam z nim kontakt późnym wieczorem dlatego że chłopak pracuje na drugiej zmianie teraz co jest zrozumiałe że nie będzie odbierać w pracy.

:)

Link to post
Share on other sites

Robisz niedługo zakup , a pisał Ci że wyjeżdza dziś wieczorem do Niemiec czy ciśnie kolejną ściemę :) ?

 

Treść wiadomości z rozmowy poprzez GG:

 

Maciej
  tak mowielm owszem ale ku**a przelozyli mi wyjadzd do NIemiec, formalnie mielismy jechac w poniedizlek i w weekend bym sdie przygotowwal a ja juz w piatek wieczorem jade 16 lip, 23:23 Edytowane przez adam9871
Link to post
Share on other sites

Powiem Ci tak, puki żadne z nas nie straciło pieniędzy nie ma co komu robić złej opinii w sensie takim jak by był złodziejem naciagaczem. Bo opinie na innym forum z niczego się nie wzięły.

 

Jedynie jak piszesz nie zdecydowanie.

 

Sam pojadę to się przekonam co i jak. Ale jestem dobrych myśli bo foto i kontakt z tym użytkownikiem jest ok. A jedyne co mogę stracić to na paliwo ;-)

Link to post
Share on other sites

Straciłem czas i nerwy , mogłem już dawno zakupić te podzespoły w podobnych cenach , wczoraj miałem dokonać transakcji z tym użytkownikiem , a stało się zupełnie inaczej.

Rozumiem , mogłem to zostawić i olać w końcu kasy nie stracilem prawda :) ? , ale liczy się sam fakt gdy ja coś sprzedaję to wszyscy czepiają się o każdy nawet najmniejszy szczegół ;) .

Link to post
Share on other sites

Powiem Ci tak - sprzedający może sie wycofać w każdej chwili- u mnie tez uzytkownik mial mi sprzedać procka i na końcu sie wycofal bo ktos kupil komplet, a ma dobre opinie, i co ? Mam go obsmarować po forum ? Po co? Zachowujesz sie troche jak dziecko - rozumiem, że okazja trzmychnęła nosem, ale tak bywa.

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Witam ponownie.

NA wstępie chciałbym przeprosić za brak jakiejkolwiek odpowiedzi w moim temacie.

NA chwilę obecną posiadam wszystkie części na sprzedaż oprócz monitora, który został sprzedany użytkownikowi: adam9871.

I teraz tak, doszedłem do wniosku, że ceny są ciut za wysokie toteż decyduję się na pewne zmiany.

 

Procesor: 680zł + 20zł KW

Płyta: 240zł + 20zł KW

Ram: 200zł + 20zł KW

Chłodzenie: 100zł + 20zł KW  Sprzedane

Karta: 1150zł + 20zł KW - tak tylko tutaj cena pozostaje niezmieniona.

Zasilacz: 130zl + 20zl KW

Obudowa: 150zl + KW

Dysk: 140zl + KW - rezerwacja

 

Kontakt: 605-628-472.

Allegro jak najbardziej możliwe.

 

Jutro rozmontuje zestaw i porobię oddzielne zdjęcia.

Edytowane przez Szaju
Link to post
Share on other sites

OK a wiec na chwilę obecną mam:

 

1. Płyta

2. Grafika 1150zł + 20zł KW - 35 miesięcy gwarancji/

3. Procesor + Pasta Mx-2 raz aplikowana(zostało 3/4 tubki)- cena 680zł + 20zł KW. - 35 miesiecy gwarancji

4. Obudowa

 

ramy wraz z dyskiem są zarezerwowane.

 

Do każdego zakupu dodaję ksero faktury.

 

tel. 605-628-472

Edytowane przez Szaju
Link to post
Share on other sites

Cieszę się że przesyłka dotarła i że udało nam się dojść do porozumienia.

 

OK do sprzedania pozostała tylko karta graficzna oraz .................uszkodozna płyta gowna w cenie 75zł...

Edytowane przez Szaju
Link to post
Share on other sites

Polecam sprzedającego Szaju bardzo szybka wysyłka , świetny kontakt towar jak najbardziej zgodny z opisem.

 

Sądzę że należało by się publicznie przeprosić za dość ostre słowa które wręcz odstraszyły kupców. 

 

Jak wspomniałem wcześniej kupiłem u kolegi TV, odebrałem osobiście. Wszystko miło i na temat.

Link to post
Share on other sites

Witam aktualnie pozostała mi już talko grafika tj. R9 290 MSI GAMING OC wersja niereferencyjna.

Wstępnie 1100zł. + darmowa wysyłka.

34 miesiące gwarancji w sklepie esc.pl(Plomba gwarancyjna na obudowie)   Karta nie służyła jako koparka! Nawet nie bawiłem się w Oc

Zainteresowanych proszę o kontakt pod numer: 605-628-472

 

 

Pozdrawiam Maciej

Link to post
Share on other sites

Potwierdzam,

 

Karta zadbana, jak nowa.

 

Jako klient który odbierał osobiście widziałem podzespoły od kompa. Wszystko zadbane!  

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...