Skocz do zawartości

Zestaw od podstaw m.in. do gier ~3500zł


Recommended Posts

Nie, jeżeli z kontrolerem, to bierz te 1900 rpm - jak najwięcej się da

e, e, 1900 będzie miał na 5V mniej więcej połowę z tego czyli odrobinę za dużo żeby były całkiem ciche, 1600rpm jeszcze by uszły

 

Buda bez okna. Jaki koszt takiego zestawu?

w takim razie bok do zaślepienia

taki zestaw na cooling.pl dostaniesz za 173.5 + koszty przesyłki afaik mają na to zniżki przy takich kwotach

Link to post
Share on other sites

Tzn. to nie jest zła opcja, można tez wziąć i 1200. Ale chcąc mieć wydajniejsze chłodzenie, to 1900 byłoby naprawdę przydatne. Z głośnością nie powinno być źle. Tak czy inaczej, każdy wybór będzie ok.

Link to post
Share on other sites

4x 1900rpm to będzie huragan na pełnych obrotach, co do tego nie ma dwóch zdań ale jak na świecie jest 30+ stopni to taki huragan to jedyna opcja by nie przegrzać obciążonego kompa

 

żeby nie było moje 1200rpm też szumią jak dam gały w prawo i żadne wytłumienie tego nie wyciszy szybko poruszający się strumień powietrza po prostu szumi na wylocie z budy

Link to post
Share on other sites

Rozumiem o co chodzi, z tym że jeśli będzie kontroler no to mogę regulować ich prędkości prawda?

 

Jeśli chodzi o kontroler to myślałem nad scythe kaze master ace ale widzialem kilka rodzajów, jeden był z pokrętłami po bokach wyświetlacza, a drugi z czteroma pokrętłami pod wyświetlaczem. Czym się różnią i gdzie można takiego z czteroma kupić, najlepiej czarnego?

Link to post
Share on other sites

Rozumiem o co chodzi, z tym że jeśli będzie kontroler no to mogę regulować ich prędkości prawda?

tak

 

Jeśli chodzi o kontroler to myślałem nad scythe kaze master ace ale widzialem kilka rodzajów, jeden był z pokrętłami po bokach wyświetlacza, a drugi z czteroma pokrętłami pod wyświetlaczem. Czym się różnią i gdzie można takiego z czteroma kupić, najlepiej czarnego?

http://www.cooling.pl/scythe-kaze-maste ... gory=31_33

 

ale rzuć okiem jeszcze na ten:

http://www.cooling.pl/scythe-kaze-serve ... gory=31_33

 

EDIT a jako, że oba mają zakres od 3.7v do 12v spokojnie możesz brac SS 1900rpm

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...