Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam mam zamiar kupić używanego smartfona do 300 zł. Wpadłem na niego http://olx.pl/oferta/sprzedam-htc-sensation-xe-CID99-ID6jyxN.html . I moje pytanie czy się opłaca czy to dobry fon ,może ktoś miał styczność.jestem otwarty na inne propozycje.jednakze wolał bym zostaś przy tym ponieważ mi się podoba stylistyka i wygląd.

Link to post
Share on other sites

ZDECYDOWANIE NIE - za 300 zł kupisz nową Lumię 520 - ten telefon pracuje na starym Androidzie 2.3 - jest powolny, mulasty.

 

HTC miał premierę końcem 2011 roku, czyli prawie 3 lata temu, ma tylko 768MG pamięci RAM, i tylko 1GB Pamięci wbudowanej.

 

Na dziś to całkowicie nie opłacalny sprzęt.

 

Co do wyglądu - OK :) HTC robi generalnie ładne telefony - sam ich kilka miałem :) - ALE - wygląd to nie wszystko.

 

Radzi ci kupić Lumię 520 - za 300 zł to najlepszy wybór, żaden telefon z Androidem w tej cenie nie ma najmniejszych szans - jelsi chodzi o płynność, szybkość. Do tego HTC XE nie dostanie nowej wersji softu - będziesz musiał kombinować z nieoficjalnymi wersjami - a i ta na 100% telefon będzie beznadziejnie powolny, mulący, zacinający się. Z drugiej strony Lumia 520 działa płynnie, szybko i do 2016 roku ma wsparcie i nowe wersje oficjalnego softu.

 

No i kupujesz NOWY telefon z pełna 24 miesięczną gwarancją - a nie używkę, o której nie wiadomo nic, jak była używana.

Link to post
Share on other sites

Dobra ale jaki chcesz system operacyjny : Android, Windows Phone czy cokolwiek innego?

 

 

Ravir

Od kiedy to Lumia 520 ma Androida  :o ??

 

bartus10

Android: Samsung Galaxy Trend -albo coś innego ciężko jest znaleźć porządny telefon z androidem w tej cenie. 

Windows: Lumia 520

iOS: iPhone 3GS

Edytowane przez bicycle2204
Link to post
Share on other sites
za 300 zł kupisz nową Lumię 520

Tyle że musisz sprowadzić z Hong Kongu lub Singapuru a wiadomo jak to działa  :cry:  Wiem bo sam to przechodziłem. Nowa Lumia 520 to koszt 375 zł. Ale to co mówił Ramir ta 100% prawdy. Nie kupisz telefonu z androidem w tej cenie który by się nie wieszał lub łamał przy wkładaniu baterii. Watro dołożyć te 75 zł do Lumii. Pakowanie się w androida nie ma sensu. Szkoda nerwów, Windows Phone będzie zyskiwał na popularności, a to niełatwe przy takim udziale andka na rynku. To całkiem udany ale niedoceniany system, poczytaj recenzje, może się przekonasz  ;)

Edytowane przez kojot321
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...