Skocz do zawartości

Laptop - Core i7 bez zewnętrznej grafiki ?


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez barylaxp,

Recommended Posts

Cześć,

poszukuję laptopa do pracy. Ma mieć wydajny procesor, natomiast na grafice mi nie zależy.

Czy da się coś takiego znaleźć ?

 

żeby było poprawnie:

1) do 4,5k

2) 15,6"

3) zastosowanie - głównie praca w visual studio

4) dom/biuro

5)  wymaganie to dysk SSD, ewentualnie port M.2 , koniecznie core i7, podświetlana klawiatura byłaby miłym dodatkiem

6) nie ACER

7) może być win 8 pro lub bez systemu

8) nie mogę nic znaleźć

Link to post
Share on other sites

Dlaczego nie chcesz dedykowanej karty graficznej ? 98% laptopów jeżeli ma dobry procesor to i dobrą kartę graficzną.

 

 Myślę,że dobrym rozwiązaniem będzie kupienie barebone czyli samego kadłubka (np: Clevo) laptopa. Możesz go dowolnie konfigurować. Wybierasz procek, ram dysk itd. bez karty graficznej. Komputer będzie chodził tylko na zintegrowanej, tej w procesorze.

Link to post
Share on other sites

Proponuję serię biznesową, a mianowicie Lenovo THinkpad z i7 i GT740 - bardzo dobre wykonanie, matowa matryca FHD która zapewni większy obszar roboczy, bardzo dobra bateria.

 

Ewentualnie szukaj Lenovo Y510P z i7 i GT755 z SSD w środku. Tutaj podświetlana klawiatura.

Edytowane przez Bortolomeo
Link to post
Share on other sites

Dlaczego nie chcesz dedykowanej karty graficznej ? 98% laptopów jeżeli ma dobry procesor to i dobrą kartę graficzną.

 

Nie chcę płacić za kartę, z której nie będę korzystał. Chciałbym kupić kompa z dobrym procesorem i nie dopłacać do karty, która nie jest mi potrzebna do pracy.

 

EDIT:

Dodam tylko, że często pracuję na zewnętrznych monitorach, więc byłoby dobrze gdyby lapek miał możliwość podłączenia więcej niż jednego.

Edytowane przez arronax
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...