Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam, mam problem. Zakupiłem nie dawno monitor Dell 23" FullHD on jest moim głównym monitorem. Problem polega na tym że teksty w Windowsie są ostre, ale jak np. włączę przeglądarkę to tam teksty są lekko rozmazane. Dodam jeszcze że mam drugi monitor którym jest telewizor LG 32" HDTV. Główny monitor i tv maja inne rozdzielczości. Jak to mogę naprawić??

Edytowane przez MateuszGP
Link to post
Share on other sites

miałem podobny problem i pomogła zmiana kabla hdmi na dvi. dużo o tym piszą że w lg lepiej wygląda obraz na dvi niż hdmi. pożycz od kogoś i zobacz czy to przez to.

Dzięki za pomoc. Ale ja ten rozmazany obraz mam na Monitorze głównym czyli Dell 23". Żeby podłączyć przed DVI to będę musiał kupić przejściówkę, bo GTX 770 nie ma DVI :/ może masz jeszcze jakiś pomysł żeby naprawic na Dellu bo na LG jest ładny.  

Link to post
Share on other sites

Jak nie ma jak ma. GTX 770 ma 2x DVI, HDMI oraz Display Port. Gdzie DVI dzieli się na DVI-D oraz DVI-I. Więc nie kłam, że w 770 nie ma dvi.

Dobra gościu nie spinaj się. Pomyliło mi się chodziło mi o te starsze wejście, potem skojarzyłem ale nie mogłem poprawić bo nie było mnie w domu. Może masz jakąś rade która będzie przydatna?!

Jak nie ma jak ma. GTX 770 ma 2x DVI, HDMI oraz Display Port. Gdzie DVI dzieli się na DVI-D oraz DVI-I. Więc nie kłam, że w 770 nie ma dvi.

A wracając do mojego problemu. Jak podłącze przez DVI drugi monitor czyli telewizor 32" HDTV to naprawi mi się czcionka rozmazana na pierwszym monitorze Dell 23" FullHD??

Link to post
Share on other sites

Nakierowanie click

Niestety nie pomogło :/ Nie wiem co mam jeszcze zrobić ?

Teraz zauważyłem że na pierwszym czyli głównym monitorze Dell 23" FullHD teksty windowsa są ładne i ostre, a teksty z aplikacji np. przeglądarka są rozmazane lekko, a na drugim TV LG 32" HDTV teksty windowsa są lekko rozmazane a w przeglądarce i innych aplikacjach są ostre :/ nie wiem co mogę z tym zrobić??

Link to post
Share on other sites

Mysle ze to problem ze skalowaniem ekranu, mi to sie dzialo szczególnie na Windows 8 i nie bylo winą kabla. Najczęściej wystarczy znalezc to w Windows ale czasami jest w ustawieniach sterownikow. Nie jestem przy kompie aby opisac sciezki.

Link to post
Share on other sites

Mysle ze to problem ze skalowaniem ekranu, mi to sie dzialo szczególnie na Windows 8 i nie bylo winą kabla. Najczęściej wystarczy znalezc to w Windows ale czasami jest w ustawieniach sterownikow. Nie jestem przy kompie aby opisac sciezki.

 

[quote name="grryf" post="1500397" timestamp="1405352294"

To jak byś mógł mi napisać jak to naprawić, jak dotrzeć do tych ustawień. Bo tez pracuje na Windowsie 8.1.

A nie ukrywam ze juz mnie ten rozmazany t3kst denerwuje :/

Sory za błędy w tej odpowiedzi (podwójny teskt itp.) Ale pisze z telefonu.

Edytowane przez MateuszGP
Link to post
Share on other sites

Flagi? Niewiem co masz na myśli, ale znajdz poprostu w ustawieniach Chromu opcję o nazwie akceleracja sprzętowa i ja wyłącz (lub włącz) i zrestartuj przeglądarkę.

 

Poza tym jeszcze ustawienie czcionek Clear Type może coś pomóc, ale napisałes, że już probowałeś i nic.

Link to post
Share on other sites

Flagi? Niewiem co masz na myśli, ale znajdz poprostu w ustawieniach Chromu opcję o nazwie akceleracja sprzętowa i ja wyłącz (lub włącz) i zrestartuj przeglądarkę.

 

Poza tym jeszcze ustawienie czcionek Clear Type może coś pomóc, ale napisałes, że już probowałeś i nic.

Nie mam takiej opcji w ustawieniach chrome :/ A ClearType nie pomogło.

Edytowane przez MateuszGP
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...