Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam.Poszukuję mysze w granicach 200 zł + ew.przesyłka, przeważnie gram w fps tj: cs:go, cod itp.Mysz będzie mi służyć do grania oraz przeglądania internetu.Posiadam podkładkę SteelSeries QcK mini.

PS Dodam że nie zależy mi na bajerach typu 10 dodatkowych przycisków itp.Mysz ma być przede wszystkim wygodna i ma posłużyć.

Link to post
Share on other sites

Zerknij sobie na tę mysz:

http://www.skapiec.pl/site/cat/52/comp/1380781

O 9 zł przekracza Twój budżet. Naprawdę dobry sprzęt dedykowany właśnie graczom .Wygodne przyciski, dobrze leży w ręce mimo dość kosmicznego wyglądu ;) Niemniej nie nalezy się przejmować pozorami.

Jest konfigurowana na dwa sposoby, długość i ciężar.

Jedyna wada to to,ze w opakowaniu nie ma driverów tak więc oprogramowanie trzeba sobie ściągnąć z internetu.

Link to post
Share on other sites

Kana v2 jest świetna tylko po zakupie polecam od razu wykonać tape trick.

 

Oczywiście zależy to od Twojego chwytu myszki. Ja używam clawa i dla mnie jest ona bardzo wygodna.

Edytowane przez Gość
Link to post
Share on other sites

Jedyna wada to to,ze w opakowaniu nie ma driverów tak więc oprogramowanie trzeba sobie ściągnąć z internetu.

 

Wcale nie jedyna. Już dla wielu będzie wadą fakt, że jest to ciężki kloc. Sensor w tej myszce to porażka, co ją dyskwalifikuje.

 

§  Budżet:

§  Jakiej myszki obecnie używasz:

§  Jaką masz obecnie podkładkę: 

§  Z jakich wartości DPI korzystasz: 

§  Ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – cm / 360° w grach FPS:

§  W co grasz (gatunki oraz konkretne tytuły):

§  Ile przycisków używasz w myszce:

§  Chwyt:

§  Jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1):

§  Wielkość dłoni (od czubka palca serdecznego do kciuka:

§  Dlaczego chcesz zmienić mysz:

§  Uwagi (wygląd, liczba przycisków, waga, materiał myszy):

Link to post
Share on other sites

§  Budżet: 200 zł to górna granica

§  Jakiej myszki obecnie używasz:  no name

§  Jaką masz obecnie podkładkę: SS Qck MINI

§  Z jakich wartości DPI korzystasz: 1000

§  Ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – cm / 360° w grach FPS:

§  W co grasz (gatunki oraz konkretne tytuły):  CS:GO, COD , BATTLEFIELD

§  Ile przycisków używasz w myszce: póki co to lpm,ppm i scrolla 

§  Chwyt: finger grip/palm grip

§  Jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1):

§  Wielkość dłoni (od czubka palca serdecznego do kciuka: 13 cm

§  Dlaczego chcesz zmienić mysz: obecna nie nadaję się do fps

§  Uwagi (wygląd, liczba przycisków, waga, materiał myszy): mysz ma być prosta, trwała i niezawodna.

 

SteelSeries Rival albo Zowie FK

Myślałem nad rival, ale wydaję mi się ze dopłacam za duża liczbę dpi.Nad zowie sie nie zastanawiałem.

 

Zerknij sobie na tę mysz:

http://www.skapiec.pl/site/cat/52/comp/1380781

O 9 zł przekracza Twój budżet. Naprawdę dobry sprzęt dedykowany właśnie graczom .Wygodne przyciski, dobrze leży w ręce mimo dość kosmicznego wyglądu ;) Niemniej nie nalezy się przejmować pozorami.

Jest konfigurowana na dwa sposoby, długość i ciężar.

Jedyna wada to to,ze w opakowaniu nie ma driverów tak więc oprogramowanie trzeba sobie ściągnąć z internetu.

Zdecydowanie nie.

 

Kana v2 jest świetna tylko po zakupie polecam od razu wykonać tape trick.

 

Oczywiście zależy to od Twojego chwytu myszki. Ja używam clawa i dla mnie jest ona bardzo wygodna.

Nie rozumiem co daję podklejanie myszy i wydaję mi się to trochę dziwne.

 

W tej cenie wybrałbym zdecydowanie Ozone Neon - obecnie jedna z lepiej sprzedajacych sie myszek w Europie Zachodniej.

Nie znam myszy/firmy raczej nie zaryzykuję.

 

 

 

 

 

 

Jestem dość zmienny.Wezmę kane v2, gdyby były problemy to najwyżej ją oddam.Dzięki za poświęcony czas.

Edytowane przez arina2012
Link to post
Share on other sites

W tej cenie wybrałbym zdecydowanie Ozone Neon - obecnie jedna z lepiej sprzedajacych sie myszek w Europie Zachodniej.

Ja pier.... co za boty dostają pieniądze za promowanie tego ozona, czuje, że coś śmierdzi

 

 

 

Co do Rivala, większa ilość dpi nie oznacza, że mysz jest gorsza

 

Sensor Rivala jest trochę lepszy od kany, jest to różnica marginalna

 

 

Podklejasz mysz, aby zmniejszyc lod, odleglosc na ktorą trzeba podniesc mysz, aby kursor sie nie przemieszczal

Link to post
Share on other sites

Nie zauważyłem tego wcześniej, ale tych myszek już nie ma.Zamówie kane v2.

 

Możecie mi jeszcze wytłumaczyć, bo niektórzy twierdzą że kana v2 ma problem z jakąś akceleracja.Na czym to polega, bo teraz już sam nie wiem.


PS Czy kana v2 będzie prawidłowo działać z podkładka ss qck mini.

Edytowane przez arina2012
Link to post
Share on other sites

Możecie mi jeszcze wytłumaczyć, bo niektórzy twierdzą że kana v2 ma problem z jakąś akceleracja.Na czym to polega, bo teraz już sam nie wiem.

PS Czy kana v2 będzie prawidłowo działać z podkładka ss qck mini.

 

1. Gdzie?

2. Tak, ale może trzeć spodem o podkładkę, dlatego mówiłem o drugim komplecie ślizgaczy. ;)

Link to post
Share on other sites

Nie zauważyłem tego wcześniej, ale tych myszek już nie ma.Zamówie kane v2.

 

Możecie mi jeszcze wytłumaczyć, bo niektórzy twierdzą że kana v2 ma problem z jakąś akceleracja.Na czym to polega, bo teraz już sam nie wiem.

PS Czy kana v2 będzie prawidłowo działać z podkładka ss qck mini.

 

Z akceleracją negatywną może mieć problem, ale przy bardzo niskich czułościach 50, 60, 70 cm/360

Link to post
Share on other sites

Myszkę już mam, jednak mam wrażenie że momentami gdy skręcam w lewo myszka schodzi lekko na prawo lub odwrotnie.Tak jakbym na chwilę stracił nad nią kontrolę, mam 10dni na zwrot i nie wiem czy z niego nie skorzystać.

Edytowane przez arina2012
Link to post
Share on other sites

Witam.Poszukuję mysze w granicach 200 zł + ew.przesyłka, przeważnie gram w fps tj: cs:go, cod itp.Mysz będzie mi służyć do grania oraz przeglądania internetu.Posiadam podkładkę SteelSeries QcK mini.

 

PS Dodam że nie zależy mi na bajerach typu 10 dodatkowych przycisków itp.Mysz ma być przede wszystkim wygodna i ma posłużyć.

mógłbyś to dokładniej opisać? :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...