Skocz do zawartości

smartfon maks 4,7", 300-500zł


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez BARTOL48,

Recommended Posts

witam, jako że mój galaxy mini 2 zderzył się z chodnikiem, pora wymienić telefon. myślałem o samsungu galaxy s2 i pewnie w coś takiego bym celował, a słyszałem że to dobry telefon. budżet dość mocno rozrzucony, bo wolałbym mniej wydać na telefon, ale jak będzie na prawdę warto to jestem w stanie dopłacić. czekam na wasze propozycje. jak coś jest niejasne to piszcie. pozdrawiam.

 

  • mój budżet : 300 - 500zł
  • gdzie i jak zamierzam dokonać zakupu : raczej internet - allegro, morele?
  • nówka czy używka : nówka, chyba ze używka jeszcze z rok na gwarancji
  • preferowany rozmiar wyświetlacza : 4 - 4,7"
  • preferowany system mobilny : raczej android, choć słyszałem że ten wp 8.1 jest już dobry, nie orientuje się w tym.
  • do czego będę używać urządzenia : połączenia, sms, internet, poczta, nawigacja, proste gry od czasu do czasu
  • moje najważniejsze wymagania : hmm musi być wart swojej ceny, marka nie ma raczej znaczenia,
Edytowane przez mazmazik
Link to post
Share on other sites

tylko ze ten samsung mocno wybiega ponad budżet.

 

co do nokii to nie wiem... moja dziewczyna ma 610 i muszę powiedzieć ze to jest badziew nie z tej ziemi. literki z tyłu dawno po odpadały, po upadku z komody na drewnianą podłogę ekran pękł na pół i przestał działać. no i w cale płynnie nie chodzi ten wp. bateria po niecałych 2 latach ma problem z wytrzymaniem jednego dnia... nie wiem jak z tymi nowymi nokiami to wygląda, ale jestem trochę uprzedzony.

Edytowane przez mazmazik
Link to post
Share on other sites
  • Rozwiązanie

Ativ S praktycznie nie dostępny. Lumia 610 działa na WP7 wiec to inna historia a poza tym to tez budżetowy model. Wysoko tez nie szukasz ale moze jakąś 520 lub 630 dostaniesz. Ten lenovo to raczej a820. Całkiem dobry telefon choć trzeba się przygotować na ewentualne niedogodności z racji pochodzenia z Chin.

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

hmm to może poszukam tego lenovo gdzieś z uk. ten lg l9 nie wiem czy nie ma za mało pamięci ram...

 

czyli uważacie, ze nie warto się pchać w galaxy s2?

 

edit:


zamówiona nowa lumia 630 za 518 z przesyłką, ze sklepu z wrocławia. mam nadzieję że mi się spodoba i że to opłacalny telefon. ;] jak coś mam zawsze 10dni na odesłanie. wolałem nie ryzykować ściągania telefonu z chin, czy uk. ;] szkoda że ten samsung ativ s. taki drogi i mało dostępny.

 

jak przyjdzie postaram się podzielić wrażeniami.

 

dziękuję wszystkim za pomoc.

Edytowane przez mazmazik
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...