Skocz do zawartości

Recommended Posts

Siemka forumowicze! Mój Ace II już nie daje rady ( opisywać problemów nie będę ). Więc czas na nowy telefon!

  • mój budżet : około 400 zł ( im mniej tym lepiej oczywiście )
  • gdzie i jak zamierzam dokonać zakupu : najprawdopodobniej internet
  • nówka czy używka : lepiej nówka, ale obojętnie
  • preferowany rozmiar wyświetlacza : (?) obojętnie, wiadomo im więcej tym lepiej
  • preferowany system mobilny : najlepiej android, bo miałem 2 telefony z nim, ale również obojętnie 
  • do czego będę używać urządzenia : internet, facebook, dzwonienie, sms, gry raczej nie, muzyka od czasu do czasu, youtube
  • moje najważniejsze wymagania : wytrzymała bateria i jeszcze jedno NIE MA SIĘ ŚCINAĆ!

 

To tyle, jak trzeba coś wyjaśnić - pisać.

Edytowane przez polskijakub
Link to post
Share on other sites

biorąc pod uwagę stwierdzenie

 

mój budżet : około 400 zł ( im mniej tym lepiej oczywiście )

ze swojej strony polecam telefon bePhone United 3. NOWY za 199zł (sam go kupiłem jako drugi tel.)

 

jeżeli nie korzystasz z nawigacji (brak GPS),

nie jest Ci potrzebny superszybki internet mobilny (tylko EDGE),

ekran o wielkości 3,75' jest dla Ciebie wystarczający

to ten telefon pod względem jakość/cena moim zdaniem myślę że zasługuje na 8/10.

 

przez Wifi strony ładują się szybko, aplikacje się nie zacinają, głośnik mógłby być trochę głośniejszy.

 

Android: 4.2.2

Ekran: 3,75'' / 480 x 800 / IPS

procesor: 2x 1,3 GHz

RAM: 512 MB

ROM: 1,3 GB + karta microSD

 

slot na 2 karty SIM (1x microSIM + 1x SIM)

Edytowane przez slusek19
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

wiesz, nie dawno byłem przed takim samym wyborem i to co mi polecali to np. Lumia 520.

ale nie miałem tego telefonu nawet w ręce to sie nie będę wypowiadał. Wybrałem bePhone i jestem zadowolony (nawet częściej się nim bawię niż Samsungiem Galaxy S5).

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...