Skocz do zawartości

HighEnd monitor do gier - bez limitu cenowego


Recommended Posts

Witam, przegladam od jakiegos czasu ten poddzial i czysto hipotetycznie sie zastanawiam co obecnie producenci sa w stanie maksymalnie zaoferowac dla fanatykow komputerowych.

1. Czy jest obecnie monitor z natywna rozdzielczoscia 2560x1600 z odswiezaniem 120HZ+, na matrycy IPS lub lepszej z niezbyt wysokim opoznieniem. Jezeli nie to czy ktokolwiek jest w stanie powiedziec kiedy moze sie taki pojawic.
2. http://rog.asus.com/296652014/news/rog-announces-the-pg278q-swift-27-inch-wqhd-g-sync-gaming-monitor/  Monitor od ASUSA 2560x1440 144HZ, 27 cali. Nie widze w opisie coz to za matryca, cena z 2.5tys zł. Waszym zdaniem jakosc obrazu bedzie slaba?
3. Jezeli mielibyscie powiedzmy do dyspozycji 20tys pln na monitor do grania, to wolelibyscie sie zdecydowac na obecny jakis 4k, 32 calowiec czy na cos innego?

Zalozylem ten temat bo sie zastanawiam. Mam jako, takie plany i mysle ze do grudnia zmienilbym caly kofing na high end i chcialbym kupic najlepszy mozliwy ekran do tego. Tylko tak sie zastanawiam co bedzie lepsze i co jest do wyboru ogolnie. Gry przy 120HZ+ wygladaja kosmicznie. Duzo lepiej niz na 60HZ. Z drugiej strony male 27 cali i skromne 1440p wypada blado do 30+ calowcow z 4k lub 1600P, no ale brak wtedy 120HZ.


Technologia idzie do przodu, a ja nie jestem na czasie. Zapraszam do dyskusjii, co o tym sadzicie?
 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...