Skocz do zawartości

Obudowa Corsair 760T


Recommended Posts

Pod względem funkcjonalności itd. się nie wypowiem, bo obu obudów w rzeczywistości nie widziałem ani nie miałem, ale (patrząc na zdjęcia) pod względem estetycznym 760T zmiata C70. W 760T jest miejsce dla H100i (push-pull) na froncie (po wyjęciu klatki na dyski) na pewno, ale jak jest z top-em to nie wiem, push się na pewno zmieści.

 

Ogromny + dla 760T za wygląd.

Edytowane przez Kisiel442
Link to post
Share on other sites

Ze wyglad to wiem ale jak z funkconalnosciom ;( bo musze wybrac miedzy c70 a ta 760

760t jez za bardzo elastyczna macie jakies propozycje do 500zl od corsaira? Oprocz tej c 70

Edytowane przez GoingMad
Link to post
Share on other sites

Witam wszystkich podepnę się do tematu.

 

Również podoba mi się obudowa Corsair 760T.

 

Jeśli ktoś posiada taką budę proszę o info jak się sprawuje, czy nie ma problemów z uporządkowaniem przewodów oraz co jest dla mnie bardzo istotne czy posiada dobrą wentylację i czy jest to sztywna konstrukcja. 

 

Obecnie posiadam  silentiumPC brutus 410 lecz niestety nie jestem z niej za bardzo zadowolony, przy zamkniętej obudowie w środku panuje wysoka temperatura oraz nagrzewają się ścianki obudowy ( po ściągnięciu bocznej ścianki temperatura na procku spada o jakieś 5 - 6 stopni).

 

Niebawem również planuje wymianę karty na coś mocniejszego pokroju GTX 780 lub zaczekam i wezmę coś w stylu 880. Dlatego planuję zainwestować w dobrą obudowę. 

 

Warto pchać się w Corsair 760T ? ? 

Edytowane przez f4rm3r19831
Link to post
Share on other sites

@Up

Powiem Ci, że interesowałem się tym Corsairem dość intensywnie i w ostateczności nie kupię jej, a dlaczego? Otóż dlatego, że boczne ścianki są strasznie elastyczne i podatne na zarysowania, blachy są dość cienkie jak na obudowę za 600zł, dodatkowo po zdjęciu panelu bocznego obudowa traci stabilność, można ja wyginać na boki bez wielkiego nacisku siły.

Co do wentylacji to całkiem przewiewna, jest w zestawie kilka wentyli , dodatkowym atutem 760T jest wygląd.

Ja na nią sie nie zdecydowałem przede wszystkim ze względu na stabilność i średnie możliwości montażu lc - nie mam ale w przyszłości jak najbardziej zamontuję. To tyle ode mnie :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...