Skocz do zawartości

jaki tv do 1500 zl / przegrałem życie ;__;


Recommended Posts

Witam, chciałem kupić nowy tv, stary mi sie spalił jakoś 3 lata temu i od tej pory nie mam tv u siebie w pokoju, wczesniej niw myslelem o zakupie nowego bo i tak prawie nie oglądałem tv ;) ale teraz postanowiłem kupić bo pomyślałem że fajnie było by obejrzeć jakiś film wieczorkiem ;D wiec tak, na nowy tv mam ok 1500 zł, chciałem kupic jakiegos panasonica 42 cale, lecz nastąpiło ogromne rozczarowanie, miejsce na tv mam na regale, wiecie jak to kiedys było wyciągało sie jedną półke i jest idealne miejsce na tv, lecz tv 42 cale ma szerokosc 100 cm a max wcisne tam tv o wymiarach wys/szer 85x86( tyle przegrać...) wiec ani 42 ani 40 ani nawet 39 tam nie wejdzie, w takim razie jaki tv 32 cale do 1500 zl byście mi polecili ? Ma on być tylko do tv, i mógł by mieć wifi, ale bardziej zależy mi na dobrym obrazie, wiec moze byc bez wifi ale z lepszym obrazem ;D

 

Znalazłem cos takiego http://www.morele.net/telewizor-samsung-ue32eh5000-459147/

 

Lub to http://www.morele.net/telewizor-lg-32ln575s-576193/

 

Ktory był by lepszy ? A moze znajdzie sie cos jeszcze lepszego ?

Edytowane przez mateuszek
Link to post
Share on other sites

Poczytałem o nim troche opini i wszyscy piszą ze jest super, wiec na tą chwile kupuje tego soniaka ;)

 

Lecz znalazłem jeszcze lg 32ln5400, jest powiedzmy o połowe tańszy a opinie też nie są najgorsze, czy różnica miedzy nimi była by duża ? I czy warto dopłacić do tego soniaka ? Może ktoś takiego posiada lub posiadał ? ;D

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...