Skocz do zawartości

Recommended Posts

iPhone ma wsparcie na kilka lat, nie to co Android. Mając do wyboru tylko iPhone lub Androida wybral bym iPhone - przeboleję iTunes i niestandardowe lącza - ALE - nie przeboleję powolności, zamulania i ślimaczenia Androida, połączonego z brakiem wsparcia i porzucaniem sprzętu po roku. 

 

Chcesz duzy ekran do internetu? Kup Lumię 1520 :) lub tablet :) L1520 zjada na śniadanie Androida :) wydajnością i płynnością, wsparcie też do 2016 roku pewne. Tyle, ze to 6 cali.

Edytowane przez Ravir
Link to post
Share on other sites

Nie nie chce jakiegoś wielkiego ekranu :)

Mam  teraz lg swift l5 ma 4  cale, ale jest to najgorszy telefon jaki może być...

Ale te 4 cale mi odpowiadają, właśnie tyle ma ajfon.

Boje się tylko, że wydam 1900 zł, a nie będę mógł się przyzwyczaić do ios :(

Link to post
Share on other sites

iPhone ma wsparcie na kilka lat, nie to co Android. Mając do wyboru tylko iPhone lub Androida wybral bym iPhone - przeboleję iTunes i niestandardowe lącza - ALE - nie przeboleję powolności, zamulania i ślimaczenia Androida, połączonego z brakiem wsparcia i porzucaniem sprzętu po roku. .

Ty chyba z androidem nie miałeś styczności... Nie wiem jak bardzo trzeba zasyfić pamięć, czy ile programów nawłączać żeby mulił...

Link to post
Share on other sites

iPhone ma wsparcie na kilka lat, nie to co Android. Mając do wyboru tylko iPhone lub Androida wybral bym iPhone - przeboleję iTunes i niestandardowe lącza - ALE - nie przeboleję powolności, zamulania i ślimaczenia Androida, połączonego z brakiem wsparcia i porzucaniem sprzętu po roku. 

 

Chcesz duzy ekran do internetu? Kup Lumię 1520 :) lub tablet :) L1520 zjada na śniadanie Androida :) wydajnością i płynnością, wsparcie też do 2016 roku pewne. Tyle, ze to 6 cali.

 

Miałem LG G2 i nawet delikatnej przycinki nie złapał przez rok czasu, więc nie wiem skąd ty bierzesz te dane... Lepiej mieć otwarty system Android niż zamknięty iOS. Z androidem możesz zrobić wszystko, modyfikować itd. a z iOS nic nie zrobisz. Większość bierze iPhone tylko dla samej firmy i dla szpanu.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Przez kogo polecany?! Na razie to krok w tył z G3 dla LG.

 

Przeze mnie. 

A w czym niby jest gorszy poza baterią? Bo  jak masz powielać wpisy forumowych hejterów o grzaniu się to może lepiej nie odpisywać.

Na korzyść G3 przemawia: 

nowa ciekawsza nakładka

mocniejsza specyfikacja

lepiej wykonana obudowa 

mniejsze ramki 

wyjmowana bateria

ładowanie indukcyjne 

lepszy ekran

port na kartę pamięci

lepszy aparat, kamera

lepsze audio zarówno głośnik jak i wyjście

 

i to by było na tyle na szybko 

Edytowane przez Michur
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Bateria jest dla mnie jedną z rzeczy która głównie dyskredytuje ten telefon. Bez sensu ekran qhd przez który bateria ucierpiała. Gdyby nie to, to telefon był by świetny przy bateri 3000 mAh.

Edytowane przez huckincharlie
Link to post
Share on other sites

Bateria jest dla mnie jedną z rzeczy która głównie dyskredytuje ten telefon. Bez sensu ekran qhd przez który bateria ucierpiała. Gdyby nie to, to telefon był by świetny przy bateri 3000 mAh.

 

I ty zastanawiasz się nad iPhone'm 5S z baterią: Li-Ion 1560 mAh ???

Link to post
Share on other sites
Bateria jest dla mnie jedną z rzeczy która głównie dyskredytuje ten telefon. Bez sensu ekran qhd przez który bateria ucierpiała. Gdyby nie to, to telefon był by świetny przy bateri 3000 mAh.

 

 

Czyli rozumiem że połowa urządzeń w poniższym rankingu łącznie z tak polecanymi na tym forum Lumiami do niczego się nie nadaje?

 

http://www.gsmarena.com/battery-test.php3

 

Dorzuć sobie do tego możliwość ładowania indukcyjnego, jeden z najkrótszych czasów ładowania oraz wyjmowaną baterię i masz ogląd tego jaka jest pozycja G3 w tej kwestii pośród konkurencji. 

Edytowane przez Michur
Link to post
Share on other sites

A duża jest różnica między snapdragon 800 a 801, w 2gb ram a 3 gb?

 

Nawet 1GB ram i snap 800 uciągnie wszytko co się da... Tylko tu chodzi o optymalizacje której Android prawie w ogóle nie ma. Może być 4GB ram snap 801+ a i tak niektóre tytuły gier będą się zacinać. Na iPhone 5S GTA San Andreas chodzi płynnie gdzie na Z2 z 3 GB ram oraz Snap'em 801 tnie niesamowicie. Jakbyś wrzucił Cyanogen'a to może odczułbyś różnicę między 2GB ram, a 3GB ram. Cyanogen jest troszkę bardziej zoptymalizowany. No niestety uroki Androida, może kiedyś coś się zmieni i zajmą się optymalizacją wtedy o iOS każdy zapomni. 

Edytowane przez ImageX7
Link to post
Share on other sites

A duża jest różnica między snapdragon 800 a 801, w 2gb ram a 3 gb?

 

Nie duża, 801 to właściwie ten sam procesor, 3GB dają możliwość odpalenia większej ilości aplikacji w tle i to by było na tyle.

Nie wiem jak to jest ale mój poprzedni HTC do normalnego funkcjonowania potrzebował 700 MB RAM a w obecnym LG mam napakowane tyle g.... z brandu Play że potrzebuje 1,5 GB

Edytowane przez Michur
Link to post
Share on other sites

Mam jeszcze jedną prośbę.

Mógłby ktoś mi dać link do FABRYCZNIE NOWYCH z2 i htc one m8?

Jak szukam to widzę tylko od osób prywatnych z simlockiem, lub bez gw.

Oczywiście najtańsze :D


na allegro 

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Mam jeszcze pytanie, czy duża jest różnica w wielkości z2 i m8? Wiem, że z2 jest większa od m8 o 0,20 cala, ale czy to jest bardzo widoczne?

 

Uważam że temat został wystarczająco wyczerpany.

Idź do sklepu i porównaj bo dla mnie "widoczne" to 1cm a dla innych 0,2cm.

Odkopujesz temat i wybierasz telefon już miesiąc.Bez przesady.

Link to post
Share on other sites

Z tego co widzę, nie możesz się zdecydować od ponad miesiąca. Większość osób tutaj bardzo pomogła, ale autorze, nie dałeś nic od siebie, nawet nie poszedłeś do sklepu, żeby obadać sobie telefonu, a już nie wiem czy to żart, co chwile dopytujesz się o rzeczy, które mógłbyś sam znaleźć. Jak ktoś coś Ci poleca, to ty nagle wylatujesz z Iphone, a później znów z m8 i z2.
Jeśli chcesz mieć fajny smartfon w dobrej cenie, to weź LG G2 w wersji 32gb(wiem, że nie chcesz LG).
Jeżeli jednak chcesz mieć świetny smartfon, to wybierz albo m8 albo z2, oba telefonu to najwyższa półka, musisz iść do sklepu i wybrać który bardziej Ci się spodoba.
A L5 Ci zacina, bo jest to bardzo słaby smartfon, tak więc nie rozumiem, dlaczego masz dystans do LG, sam posiadam LG G, który dostał niedawno aktualizacje do kitkata i świetnie działa, miałem pojedyncze spowolnienia( nie chodzi, o zacięcia), po 7 miesiącach użytkowania.
Różnice między tymi smartfonami już ktoś napisał, więc nie mam zamiaru znów wypisywać.
 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...