Skocz do zawartości

Zestaw do biura za nie więcej niż 600 zł


Recommended Posts

  • Zastosowanie komputera : typowo biurowe takie jak praca w Excelu i innych programach z Office
  • Maksymalna kwota : max 600 zł
  • Których części potrzebuję : pamięć, dysk, chłodzenie procesora, zasilacz, budżetowa karta graficzna
  • Czy będę podkręcać sprzęt? : Nie
  • Rozdzielczość mojego monitora i model: 1440x900
  • Specjalne wymagania : dysk musi być wytrzymały i bezawaryjny ponieważ będą na nim ważne dane
  • Własna propozycja zestawu : brak
  • Części z poprzedniego komputera (konkretne modele) : procesor i5 750, płyta GA-B55M-UD2, obudowa Logic coś tam, system Windows 7 HP 32 bit
  • Inne : części mogą być używane poza dyskiem

 

Chcę złożyć komputer dla rodziców za niewielkie pieniądze. Będzie używany do prac biurowych itp. Części mogą być używane poza dyskiem. Dysk musi być nowy i z jak najdłuższą gwarancją. Pojemność 250-500 GB (zależy od ceny). Z góry dziękuję. Pozdrawiam.

 

  • Zastosowanie komputera : typowo biurowe takie jak praca w Excelu i innych programach z Office
  • Maksymalna kwota : max 600 zł
  • Których części potrzebuję : pamięć, dysk, chłodzenie procesora, zasilacz, budżetowa karta graficzna
  • Czy będę podkręcać sprzęt? : Nie
  • Rozdzielczość mojego monitora i model: 1440x900
  • Specjalne wymagania : dysk musi być wytrzymały i bezawaryjny ponieważ będą na nim ważne dane
  • Własna propozycja zestawu : brak
  • Części z poprzedniego komputera (konkretne modele) : procesor i5 750, płyta GA-B55M-UD2, obudowa Logic coś tam, system Windows 7 HP 32 bit
  • Inne : części mogą być używane poza dyskiem

 

Chcę złożyć komputer dla rodziców za niewielkie pieniądze. Będzie używany do prac biurowych itp. Części mogą być używane poza dyskiem. Dysk musi być nowy i z jak najdłuższą gwarancją. Pojemność 250-500 GB (zależy od ceny). Z góry dziękuję. Pozdrawiam.

 

@up

 edit:

posiedziałem trochę i złożyłem takie coś za 258 zł:

-karta graficzna: Ati Radeon HD4550 512 mb za 49 zł

-pamięć: 1 GB PC3 8500E za 19 zł

-zasilacz: Chieftec model HPC-360-202 DF za 10 zł (!)

-dysk: Seagate Barracuda ST500DM002 500 GB za 174 zł

-przejściówka 4 pin -> 8 pin zasilająca za 6 zł

 

Czy to będzie działało?

Edytowane przez Pieczarka_cal.PL
Link to post
Share on other sites

 

 

-przejściówka 4 pin -> 8 pin zasilająca za 6 zł

Nie będzie potrzebna, wtyczka 4-pinowa pasuje do 8-pinowej

 

 

 

-dysk: Seagate Barracuda ST500DM002 500 GB za 174 zł

Średnio opłacalny, bo za 15 zł więcej masz 1 TB. Niby PC do biura, ale kiedyś będziesz sobie pluł w brodę, że nie dopłaciłeś

 

 

-karta graficzna: Ati Radeon HD4550 512 mb za 49 zł

Ten cep nie ma przypadkiem integry?

 

 

-pamięć: 1 GB PC3 8500E za 19 zł

1 GB to o wiele, wiele za mało pod Win 7. Mam pod ręką laptopa z 2 GB i Win7 po formacie,a już teraz to ledwo chodzi. 2 GB to takie mminimum 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...