Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam!

 

Jako iż mój obecny telefon odszedł do krainy wiecznych łowów chciałbym sprawić sobie coś nowego. Mój budżet to max 600 zł. Co do wymagań to nie mam zbyt wygórowanych przede wszystkim sms, internet, czasami zdjęcia, oglądanie filmów i czasem jakaś prymitywna gra. Przeglądałem już niezliczoną ilość tematów...mętlik taki że już nie wiem jak się nazywam 0_0. Jak na razie znalazłem lg l9 i sony xperia L...ale niestety na allegro jest ciężko znaleźć coś nie z Chińskiej Republiki Ludowej....Co do systemu to jakby było przyzwoicie z ceną i resztą to może być i WP (od razu mówię że bez lumii 520). Dodam że telefon chcę nowy. jakoś nie mam przekonania do używek...chyba że od zaufanej osoby ale z tym różnie bywa. Liczę na pomoc kogoś ogarniętego w temacie. Chciałbym aby telefon posłużył trochę czasu i żeby się nie rozleciał w rękach i żeby cena była proporcjonalna do jakości. To tyle mojego gadanie liczę na waszą dobrą radę :D


Małe PS: Dziś byłem na wycieczce po sklepach i w końcu znalazłem dwóch kandydatów a mianowicie

1. Sony xperia L

2. LG L9 II 

 

Jeżeli ktoś ma któryś z telefonów to prosiłbym o wypowiedź. Mi jakoś bardziej podoba się LG...

Link to post
Share on other sites

Wybór nie jest taki prosty - Lg ma dużo lepszy ekran, dluzszy czas pracy i wydajniejsza pamięć Flash (której jest tylko 4gb dla użytkownika) ale za to przeciętna jakość zdjęć i przeciętna jakość wykonania. Sony wygrywa pod względem jakości użytych materiałów, robi lepsze zdjęcia i filmy

Link to post
Share on other sites

Teraz czytając o tych dwóch modelach to już mam taki mętlik w głowie że....Podobna wydajność w obu. Kusi mnie ten ekran w LG bo przy wymiarach xperii ma 4,7 cala i to że ekran HD a w L 480x854...Na prawdę trudny wybór...A co do zdjęć to aż tak bardzo się różni? Jeden od drugiego? Czasami mi się zdarzy zrobić zdjęcie, jakimś melomanem nie jestem. Co do filmów to nie używam tego. W sklepie różnica ceny to 50 zł między Lką a LG. Czy warto? Sam nie wiem....


Padło na LG L9 II i powiem nie żałuję bardzo fajny telefon. Temat można zamknąć.

Edytowane przez damchmark
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...