Skocz do zawartości

Dobór myszy, klawiatury, głośników oraz karty dźwiękowej.


Recommended Posts

Nie wiem, nie mialem roccata w ręce, ale wiem, ze M8000X jest super. Czy lepsza od wyzej wymienionych? Nie wiem, niestety jak kiedys kupilem Deathaddera to nie zmienialem myszki, bo nie potrzebowalem :) Nadal mam pierwszego DA i jakbym wymienial to kupilbym M8000X (ktora mialem do testów), albo Xaia, bo wiele osob go poleca i moglbym sobie porównać :P

Link to post
Share on other sites

SteelSeries QCK, mam i polecam :cenzura:

O to mi chodziło, dzięki za pomoc! Nagrody rozdane :o Ale jednak zdecydowałem się na Microsoft Sidewinder X6 + Sidewinder X8. Poczytałem i przejrzałem na oczy :oops:

A widzisz, jednak zdecydowałeś się na MS :rotfl:

Myślę, że słusznie zrobiłeś, nie warto patrzeć schematami - SideWinder to bardzo udana seria gamingowa.

Cieszymy się, że my (Ci którzy polecali SideWindera) mogliśmy Ci POMÓC ;-)

Link to post
Share on other sites

SteelSeries QCK, mam i polecam :P

O to mi chodziło, dzięki za pomoc! Nagrody rozdane :wariat: Ale jednak zdecydowałem się na Microsoft Sidewinder X6 + Sidewinder X8. Poczytałem i przejrzałem na oczy :oops:

A widzisz, jednak zdecydowałeś się na MS :lol:

Myślę, że słusznie zrobiłeś, nie warto patrzeć schematami - SideWinder to bardzo udana seria gamingowa.

Cieszymy się, że my (Ci którzy polecali SideWindera) mogliśmy Ci POMÓC ;-)

Tak patrze i nie wiem czemu nie dostałeś pochwały skoro dawałem... Ale już nadrobione ;)
Link to post
Share on other sites

Tak jak obiecywałem. No więc dostałem dziś klawiaturę i mysz razem z podkładką i wrażenia niesamowite w porównaniu do mojej starej myszy i klawiatury to to jest normalnie złoto. Mam nadzieję, że jeszcze dziś dostanę BFBC2 i potestuję trochę zestaw :( Jak na razie moja ocena to 10/10 :):D

Link to post
Share on other sites

Tak jak obiecywałem. No więc dostałem dziś klawiaturę i mysz razem z podkładką i wrażenia niesamowite w porównaniu do mojej starej myszy i klawiatury to to jest normalnie złoto. Mam nadzieję, że jeszcze dziś dostanę BFBC2 i potestuję trochę zestaw :P Jak na razie moja ocena to 10/10 :D;)

 

To super, że się podoba. Miłego użytkowania :) Mi SWX6 także się bardzo podoba. Dobrze, że teraz wakacje są :)

Link to post
Share on other sites

Hotig - co z tego co czytałem, SteelSeries Xai i Gigabyte M8000X oraz Logitech G9x posiadają ten sam sensor laserowy (uważany przez wielu za obecnie najlepszy na świecie). Zważ na to, że Xai ma bardzo wysokie noty, tak jak M8000X, Logitech już trochę odstaje, ale wciąż to czołówka. Polecam portal http://www.testseek.com/ <- zbiór recenzji, nagród itd., świetna rzecz.

Sam mam SteelSeries Kinzu i jestem zachwycony (jestem Low-Sensowcem bo gram głównie w FPSy, nie wiem jak Ty). SteelSeries używa też dużo świetnych zespołów gamingowych na całym świecie jak fnatic, sk gaming czy mibr, ale trzeba wziąć pod uwagę iż wiąże się to ze sponsorowaniem i niekoniecznie to oznacza, że gracze mając wolną rękę grali by właśnie na takim sprzęcie. Dodam tylko, że np frag executors (Polski zespół, ostatnio zdobyli srebro w Hiszpanii na GameGun 2010 co jest ogromnym sukcesem, SteelSeries nie jest ich sponsorem a np. Filip Neo Kubski gra na Kinzu. Niektórzy twierdzą, że w myszkach steelseries jest problem z akceleracją, ale w sumie nikt tego nie udowodnił.

A teraz powiem tak od siebie. Zastanów się nad tańszą myszką, np. właśnie Kinzu. Sam chciałem kupić Xai, ale stwierdziłem, że trochę szkoda kasy. Jeśli grasz głównie w FPSy to i tak wysoka czułość Ci się nie przyda. Chyba, że myszka musi być większa i mieć boczne przyciski. Podkreślam, że stać mnie było na Xai bez problemu, ale Kinzu w zupełności mi wystarcza.

PS Dwie osoby z fnatic też grają na Kinzu a nie na Xai xD

Link to post
Share on other sites

Dobra pograłem i mogę pokazać swoje wyniki:

 

http://img72.imageshack.us/img72/2167/bfbc2game20100727123140.png

http://img819.imageshack.us/img819/3144/bfbc2game20100727163001.png

http://img841.imageshack.us/img841/3337/bfbc2game20100727170812.png

 

Jak dla mnie mysz i klawiatura świetna jedyne minusy to to, że spacja za długa u klawiatury i myszka mogła być trochę cięższa :D Ale już się przyzwyczaiłem :D

Link to post
Share on other sites

Jeśli grasz głównie w FPSy to i tak wysoka czułość Ci się nie przyda.

Nie jest to prawdą. Dużo zależy od gracza. Sam bardzo lubię wysoką czułość i gram na 3500DPI.

Jak dla mnie mysz i klawiatura świetna jedyne minusy to to, że spacja za długa u klawiatury i myszka mogła być trochę cięższa :D Ale już się przyzwyczaiłem :D

Klawiatura trochę czasami skrzypi. Przynajmniej moja. ;)

Link to post
Share on other sites

Jeśli grasz głównie w FPSy to i tak wysoka czułość Ci się nie przyda.

Nie jest to prawdą. Dużo zależy od gracza. Sam bardzo lubię wysoką czułość i gram na 3500DPI.

Jak dla mnie mysz i klawiatura świetna jedyne minusy to to, że spacja za długa u klawiatury i myszka mogła być trochę cięższa ;) Ale już się przyzwyczaiłem :D

Klawiatura trochę czasami skrzypi. Przynajmniej moja. :P

Moja na razie nie i mam nadzieje, że nie będzie :D Ja akurat gram na 4000DPI w BF'a a 3000DPI w CoD4 (MW2 mam ale dla mnie to porażka :) ) w windowsie siedze na 2000DPI
Link to post
Share on other sites

W grach takich jak CoD czy BF raczej jest normalnym, że używa się wyższego sensu ze względu na wyższą rozdzielczość. Zależy też jaką masz szybko w windowsie. Jednak pamiętajmy, że wraz z zawrotną szybkością można trochę stracić na precyzji.

Link to post
Share on other sites

W grach takich jak CoD czy BF raczej jest normalnym, że używa się wyższego sensu ze względu na wyższą rozdzielczość. Zależy też jaką masz szybko w windowsie. Jednak pamiętajmy, że wraz z zawrotną szybkością można trochę stracić na precyzji.

Ja daje rade :D Zawsze w FPS na pierwszym miejscu jestem :D
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...