Skocz do zawartości

Samsung Wave - GPS, Bluetooth, WiFi


Recommended Posts

Niedawno kupiłem samsunga omnia 2, ale tata chce mój telefon, ponieważ mu się spodobał a ja bym sobie kupił wave'a

Mam pytanie czy jak będę miał Bluetooth 3.0 czy będę mógł wysyłać różne rzeczy do starszych modeli, np. samsunga solid, omnii 2, n97 itp ?

WiFi w standardzie n, hmm mam router g czy będę mógł się połączyć ?

GPS to narazie jakaś aplikacja co wymaga aktywacji ale powinna wyjść jakaś automapa itp prawda ?

Link to post
Share on other sites

Nie boje się po prostu z początku przeczytałem że ma n a ja mam router g dlatego się bałem, ale jak ma b/g/n to spoko.

Jest już jakaś automapa lub coś na bade ?

Bluetooth 3 hmmm czy wyślę coś przez bluetootha do telefonu co ma standard 2.0 ?

 

czy coś skrzypi, odstaje lub nie jest spasowane ? Telefon ma pamięć wbudowaną jak omnia 2 ?

Link to post
Share on other sites

Jak na razie nawigacji o Automapy brak. Czytałem, że ma się pojawić ale kiedy nie mam pojęcia. Jest wbudowana nawigacja, ale jest to wersja Trial potem trzeba zapłacić, aby ściągać mapy. Wiem, że jest już NaviExpert, ale nie testowałem nie wiem jak się sprawuje.

 

Co do samego Bluetooth i testowania z 2.0 nie testowałem nie wiem.

 

Obudowę masz metalową nic nie skrzypi,klapka od baterii nawet nie drgnie. Co ważne oprócz tych czarnych plastików oraz ekranu telefon nie palcuje się prawie wcale. Wszystkie elementy spasowane jak dla mnie idealnie. Jednym minusem to brak zaślepki na aparat.

 

Telefon ma pamięć wbudowaną oraz czytnik kart micro SD. Pamięci wbudowanej masz 2gb, ale nie dostajesz tyle do użycia. 1gb to system Bada 500mb jest na sms i pochodne a 500mb tylko dla Ciebie. Faktycznie posiadasz tylko 500mb do użycia, ale wpinasz kartę i po sprawię :]

Link to post
Share on other sites

Witam,mam pytanko niedawno nabyłem samsunga wawe,czy nawigacja jest albo bedzie bezplatna tak jak w przypadku omni wiem ze to 2 rozne systemy ale podobno ma byc auto mapa,kiedy moze wyjsc????i na jakiej zasadzie dziala route66??placimy za tranfer danych czy tylko za mapy albo licencje.a i mam proble zeby sie polaczym z komputerem za pomoca wawy...przeslac np:pliki z kompa na wawe i niemoge pobrac nawet darmowych aplikacji na kompa z samsungapps.com czy musze miec jakis specjalny program???czy sciagam na kompa pozniej za pomoca usb na wawe bardzo prosze o pomoc ;)

Link to post
Share on other sites

Czy używając nawigacji route66 płacę coś jeżeli mam włączony tylko podgląd na mapę i ulice itp ?

Czy jest tam takie coś że jak jedziemy to wykrywa gdzie są fotoradary ?

Wiem że w omnii 2 można było takie coś wgrać a jak jest tutaj ?

Czy są już w sklepie Samsung apps jakies FPS'y ? :P

Są jakieś inne ekrany today oprócz touchwiz 3 ?

Czy można użyć latarki w telefonie ?

Czy bada rozwija się szybko ?

Czy są już jakieś słowniki ?

Ściągając gry i aplikacje mogę tylko z samsung apps na telefonie i na komputerze przez samsung kies ?

Czy bada łączy się z netem tak jak Android i czy można to wyłączyć ?

czy dużo jest gier i aplikacji ? czy większość jest płatna ?

 

 

Oj dużo pytań, dużo :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...