Skocz do zawartości

Karta graficzna do 600zł


Recommended Posts

Ja mam podobny procesor athlona x3 425 podkreconego 3550 mhz i ge forca gtx 260 sparkl calibre http://pclab.pl/news37201.html jak by ci sie udało cos takiego kupić to polecam znakomicie się podkręca u mnie rdzeń do 745 mhz shader 1501 i pamięć 2500 mhz a chłodzenie rewelacja troszkę procek ja blokuje ale sama karta naprawdę super :menda:

Link to post
Share on other sites
Gość DANNY_79

Witam,jestem nowym użytkownikiem tego forum i potrzebuje pomocy odnośnie karty graficznej do 600zł

Myślalem nad kartami

-HD5770 http://www.ram.net.pl/product_info.php? ... s_id=59400

-HD4870

-GTX260

Prosiłbym o wmiare szybką pomoc bo chciałbym kupic jak najszybciej karte :)

Pozdrawiam.

 

Jeśli jeszcze nie kupiłeś, to może warto, abyś zastanowił się nad gtx260. Szczerze polecam Ci właśnie tę kartę. Gry (bo myślę, że do tego kupujesz), najlepiej będą działać właśnie na gtx (z tych trzech, co podałeś).

Mam osobiście gtx285 (nie jest on wcale aż tak dużo od dobrego 260OC szybszy) i z własnego doświadczenia widzę, że puki co jest OK. Do tego sterowniki nV mają w sobie to coś, do czego trudno jeszcze ati dorównać :menda:

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
Gość DANNY_79

Oj ila ja miałem tych radków już w życiu. Po wyłączeniu CCC i jeszcze jakiegoś procesu, jakoś to wygląda, jednak do sterowników nV (zajętości pamięci - głównie), to jeszcze im cały czas brakuje.

Ja jestem ze starych czasów, gdzie szanowało się na komputerze każdy bit ram i cykl procesora. To mi zostało do dziś i nie mogę ścierpieć jak widzę marnowanie przez np sterowniki amd.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...