Skocz do zawartości

Źródło do Pioneer SE-A1000 [do 200 zł]


Recommended Posts

Czołem,

 

Szukam jakiegoś źródełka do moich nowych pionerków, niestety nie jestem w stanie wyłożyć na nie więcej niż 200 złociszy. Z tego co wiem to potrzebuję jakiegoś ciemnego. Używane jak najbardziej wchodza w grę. Obecnie mam Xonar DG, ale czasami brakuje mi basu, choć generalnie wszystko mi się podoba..

 

Jacki, usb, pci-e, pci, wszystko jedno :) 

 

Dziękuję i pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Xonar DG pod te słuchawki z takim budżetem całkiem wystarczający. Jeżeli się uparłeś na zmianę to na Xonary DS ale Należy pamiętać, że karta nie posiada wsparcia wyższych wersji EAX i może je tylko emulować za pomocą systemu GX. Może to powodować sporadyczne problemy w grach jak np. niepożądane dźwięki etc

 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

 

Dźwięk na starym japońskim wzmacniaczu Technicsa brata, nie pamiętam dokładnie jaki model, jest znacznie lepszy, na pewno pod względem ilości basów

 

 

 

No nie sądzę

 

 

/e

 

To może używki DX

Link to post
Share on other sites

Rozumiem, to poczekam na tego Creativa, mam sporo cierpliwości a jak będę znużony brakiem basów to zawsze mogę przepiąć do wzmacniacza od brata moje słuchawki :)

 

Patrzałem, że STX/ST jest lepszy od THD a jest jego bezpośrednią konkurencją, nie zdarzają się okazje że stoi po 350 zł?

Edytowane przez BumCykCyk
Link to post
Share on other sites

podbite wysokie tony, dobrze kontrolowany bas.

 

I czy jest warty dopłacania z poziomu THD do Phoebusa?
 

to już musiałbyś sam przesłuchać i ocenić, nie mniej jednak THD ma większe możliwości dostosowanie brzmienia pod swój gust 

Link to post
Share on other sites

Nie mam niestety możliwości samemu przesłuchać, albo po prostu nie wiem :P Masz jakiś pomysł? Phoebus w sklepach 440, więc myslę że taniej można by było trafić :)

Co to znaczy z kolei kontrolowany bas?


Hmm, skoro większe możliwości dostosowania w THD.. tu chodzi o modyfikacje w karcie (jakaś wymiana OPA czy cuś)? Czy programowo równiez?

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...