Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam serdecznie wszystkich, jakis czas temu moja Nokia 720 umadła mi w metrze, pękając w niefortunnym miejscu jaki jest przycisk home. Przestały dzialac przyciski, jednak smartphone sam w sobie działa dobrze. Nie mniej jednak kazde kolejne nawet mniej lekkie jego polozenie powoduje odrywanie sie małych kawałęczkow ekranu ktorego juz coraz bardziej nie daje sie obsługiwać. Lumię ceniłem za baterie ktora trzymala mi 4 dni i za jej prostote, szybkiego Windowsa.

Nie mam jakos ograniczonego budżetu jesli chodzi o telefony, nie lubie jednak przeplacać i szukam najbardziej proporcjalnego stosunku pomiędzy ich ceną i jakością. Czy moglbym poprosić o jakiś model z każdej pułki low/mid/end? Ewentualnie moge kupic kolejna 720 tylko inny kolor :P

Jestem otwarty na androidy iOS'y i inne pierdoły. Telefonu uzywam glownie do rozmiow, muzyki i sms, sporadycznie zdjęć.

Dziękuję

Przez przypadek umiescilem to w zlym dziale, prosze bardzo o przeniesienie.

Edytowane przez GothamNeedsMe
Link to post
Share on other sites

Ja bym najpierw sprawdził ile kosztuje naprawa Lumii.

Z androidów tani bo za ok 600zł LG L90 z dobrą baterią i w miare dobrymi bebechami. Aparat znośny choć trochę gorszy niż w Lumii.

za ok 900 ( jeśli się nei mylę ) LG Optimus G. Względem L90 wszystko lepsze o co najmniej oczko.

Oba tel mają niezły stosunek możliwości/cena.

Edytowane przez Synergia
Link to post
Share on other sites

Zadzwoń do NOKIA CARE i tam zapytaj. 450 i to w komisie to nieporozumienie. W ogóle pokazali Ci kosztorys, co tyel ma kosztować? Absurdalnie wysoka cena usługi.....

Zawsze można samemu spróbować wymienić jesli lubisz majsterkować :)

NA YT są tutoriale.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...