Skocz do zawartości

Galaxy s IV mini vs Galaxy s III?


Recommended Posts

Oba telefony mają ten sam aparat. Mam S3 i robi całkiem dobre zdjęcia jak i filmy.

To czy telefon będzie wyglądał po 2 miesiącach jak nówka zależy głownie jak się dba o niego. Na początek tej przygody warto kupić folię oraz etui (S-line za 6zł z wliczoną wysyłką sobie da radę), u mnie po ponad 5 miesiącach są ryski na wyświetlaczu i tylnej klapce, telefon mi nigdy nie upadł. Na plus s4 mini jest nowszy android i mocne 2 rdzenie krait 300 oraz gpu adreno 305 na takim samym poziomie jak mali-400 w S3. Jeżeli myślisz o S4 mini to tylko model GT-I9195, który posiada moduł LTE. S3 też tylko wersje LTE z 2GB ramu się opłaca brać.

 

Jeżeli nie boisz się dużych i używanych telefonów to za 1000-1200zł znajdzie się na allegro LG G2 w dobrym stanie/nówka od operatora. Wydajnościowo bije 2 wymienione powyżej telefon, jakościowo również.

Edytowane przez genisuken
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Podtrzymuje częściowo to, co wymienił szanowny forumowicz wyżej. :)

Ja ogólnie odradziłbym Samsunga ze względu na nakładkę i jeden i ten sam oklepany wygląd. Ale to tylko moje zdanie i zależy od gustu każdego z osobna. Polecam również LG G2 - 4 rdzeniowy procesor i lepsza nakładka, sam nad nim myślałem, ale z racji tego, że należę do osób, które po prostu lubią niezawodność i duże telefony - zdecydowałem się na SONY Z ULTRA.

Pozdrawiam :)

Edytowane przez joziopetarda
Link to post
Share on other sites

Pooglądałem, poczytałem troszkę na temat LG G2. Fajny smartfon lecz delikatnie za drogi na moją kieszeń :P Wolałbym coś do 1000 zł. Patrzyłem też na kilka innych telefonów i jak na razie na pierwszym miejscu jet SIII. Piszcie jeżeli znacie inny dobry telefon w tej cenie :)

Link to post
Share on other sites

Poniżej 1000zł na allegro znajdą się w dobrym stanie/ od operatora:

- Samsung Galaxy S IV

- LG G

- Nexus 4

I te trzy telefony z androidem są najlepsze w tej cenie.

Jeżeli android nie jest obowiązkowy to można szukać:

- Nokia Lumia 920/925/1020

Link to post
Share on other sites

Niezbyt, telefon jest ściągany z zagranicy i nie wiadomo jak z gwarancją i czy telefon jest oryginalny. Moim zdaniem lepiej kupić jakiś używany w dobrym stanie od pewnego allegrowicza. Najlepiej kupić telefon od operatora, którego ktoś się pozbywa.

Link to post
Share on other sites

Niestety na allegro nie ma zbyt wiele ofert. Za to naprawdę jest w czym wybierać na OLX. Spodobały mi się następujące oferty: 

- http://olx.pl/oferta/smartfon-samsung-galaxy-s4-white-etui-flipcover-CID99-ID6cR8z.html#5a5336b743  ze względu na to, że nie daleko  mieszkam i mogę odebrać go osobiście  

http://olx.pl/oferta/white-samsung-galaxy-s4-lte-i9505-gwarancja-z-play-CID99-ID6eWDb.html#5a5336b743  ze względu na naprawdę niską cenę dodatkowo do negocjacji 

http://olx.pl/oferta/950samsung-galaxy-s4-nowy-CID99-ID5XCdN.html#9d5462936f  ze względu na stan 

 

Chciałbym aby telefon był be Locka, chcę mieć w nim tę samą kartę co w starym telefonie.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...