Skocz do zawartości

Jaki zasilacz do tego zestawu?


Recommended Posts

Witam

 

Otóż zakładałem temat ostatnio , że mój Corrsair VS450 trzyma naprawdę słabo napięcia więc nie chcę się pieprzyć z tak budżetowym zasilaczem i dla świętego spokoju wymienić sobie na jakiś co posiada certyfikat 80+ z mocą 500/550W. Kwote jaką mogę przeznaczyć to 250zł za sam zasilacz koszt wysyłki to już mój problem :D. Chcę taki zasilacz żeby wszedł do mojego komputera specyfikacja w sygnaturze i oby był mocny i żeby napięcia dobrze trzymał i w miare cichy. To tyle

Link to post
Share on other sites

Programem napięcia jakie są to 11.808 czasem 11.904v w spoczynku a w stresie jakie mi pokazuje podczas grania to spada do 11.100 kilka ale najdziwniejszą rzeczą jest tylko to , że komputer działa stabilnie nic nie wyłącza nie frezuje poprostu działa jak trzeba ale niesmaczek jest


Zastanawiam się nad zasilaczem Corrsair CX Series 500W ATX 500W 80+ bronze z modularnym okablowaniem lub XFX Pro Series 550W 80+ bronze

Link to post
Share on other sites

Bym sprawdził z miłą chęcią ale nie posiadam miernika jak mówiłem. A , że programy przekłamują to zgadzam się z tym tylko , że każdy jeden to samo pokazuje więc może i naprawdę coś jest nie tak. Tylko tez dziwna sytuacja bo jak by coś się zle tam z nim działo to by zasilacz sam się wyłączył i tak nie jest więc mam mętlik w głowie .

Link to post
Share on other sites

W moim kompie 12V widzi jaki 8,5V :). Jeszcze się nie spotkałem aby program kiedykolwiek wskazywał prawidłowe wartości. Nie masz za cudownego zasilacza, lecz powinien być wystarczający. Gdyby coś się działo, komp nie funkcjonowałby prawidłowo. 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Zatanawiam się właśnie nad XFX Pro Series 550W 80+bronze bez modularnego okablowania lub Corrsaira CX 500W z modularnymi 80+bronze ?

 

Corrsair http://www.morele.net/zasilacz-corsair-cx-series-500w-atx-modular-80-plus-bronze-cp-9020059-eu-541726/

XFX http://www.morele.net/zasilacz-xfx-pro-series-550w-psu-120mm-80-p1-550s-xxb9-379507/


Do 250 zł wybór jest tylko jeden- Cooler Master G550M. Oparty na przetwornicy DC-DC, częściowo odpinane kable, 80+Bronze, wysoka kultura pracy

Widzę , że ten zasilacz ma bardzo dobre parametry ale ja takiej firmie nie ufam i nie będę.

Jestem tylko za

- Corrsair

- XFX

- Be Quiet

Link to post
Share on other sites

Napięcia jak pisali koledzy lepiej zmierzyć miernikiem,są wtedy bardziej wiarygodne.

Na przyszłość najpierw się upewnij,zanim zaczniesz odradzać jakiś produkt (mowie o Twoim dzisiejszym poście w ZK),bo jak wyszło w praniu prawdopodobnie nie miałeś racji ;)

Link to post
Share on other sites

Wiem o tym :>


Tyle, że oni nie produkują swoich zasilaczy, tak samo jak Corsair, XFX, BQ... 

Wiem o tym


Hehe sorry jednak może powiecie , że jestem durny itd. Ale jednak ten Cool Master jest naprawdę dobry. Dzięki wszystkim


Martwi mnie jedna rzecz , że te zasilacze posiadają wade fabryczną gdzieś wyczytałem , że terkocze wentylator

Link to post
Share on other sites

 

 

Martwi mnie jedna rzecz , że te zasilacze posiadają wade fabryczną gdzieś wyczytałem , że terkocze wentylator

Wadliwa sztuka zdarza się każdemu producentowi. Jeżeli masz uprzedzenia do CM, to możesz wziąć głośniejszego XFX550, który nie posiada odpinanych kabli. 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...