Skocz do zawartości

Telewizor samsunga 32 cale - który?


Recommended Posts

Witam, jestem w trakcie poszukiwania telewizora 32. Jeśli chodzi o główne wymagania to najważniejsze wbudowane WiFi oraz w pełni funkcjonalne Smart TV. Do telewizora będzie podłączony dekoder multimedii bądź lokalnego operatora. Telewizor będzie głównie służył dla mnie do oglądania sportu oraz filmów akcji. Budżet do 2000 zł - nie myślę o większym np. 40 calowym telewizorze, poprostu będzie za duży.

 

Przyznam, że bardzo dużo słyszałem wśród znajomych dobrych opini o Samsungach i ich Smart TV wiec również się skłaniałem do tej marki (ale bez żadnego przymusu). Zainteresowały mnie telewizory z najnowszej serii H - Samsung UE32H5500 oraz Samsung UE32H6400. Co sądzicie o tych modelach czy warto dopłacać do H6400 - nie jestem pewien ale chyba ma matrycę natywną 100 Hz - mógłby ktoś potwierdzić?

 

Jakie inne modele ewentualnie byście polecili - dowolny producent.

 

Z góry dzieki wszystkim za cenne rady i opinie, bo być może nie zwracam przy wyborze na jakiś bardzo ważny fakt.

Link to post
Share on other sites

czemu samsung ????

 

http://www.mall.pl/led-tv-cena/sony-kdl-32w705b

 

Dlaczego sony mam ten model i jak oglądam np discovery w HD wiem że to dobry wybór.Programy HD wyglądają jak w HD a nie jak nie wiadomo co. Smart nie zawiesza się jak w LG obraz płynny bez efektu sztuczności teatru.Piękne kolory i głębia obrazu.

 

recenzja:

 

http://hdtvpolska.com/page/articles.html/_/testy/telewizory-lcd/sony/test-lcd-led-sony-kdl-42w705b-sony-kdl-32w705-r814

 

za resztę kasy kupił bym głośniki lub piwko na mundial :)

 

aha jak chciałeś 3D to też miałem tv z 3D raz obejrzałem pół Hobbita w 3D no i koniec .Przereklamowany bajer!!!!

 

Jednym przyciskiem na pilocie tv pokazuje mi powtórki i bramki z mondialu klikam i leci.

Edytowane przez ratmed0000
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...