Skocz do zawartości

Słuchawki z mikrofonem ~200zł


Recommended Posts

Cześć, przekopywałem forum szukając odpowiedzi na swoje pytanie, ale wielu informacji nie znalazłem, lub były nieaktualne, więc piszę nowy post.

 

Budżet :~200zł

Czego potrzebujesz? :słuchawki z mikrofonem, może być odpinany

Przeznaczenie :komunikator głosowy, film, muzyka, gry

Źródło :SB Audigy
 

 

Aktualnie mam już prawie 3 lata Steelseries 5hv2 (takie) , z których jestem w miarę zadowolony. Niestety słuchawki po pewnym czasie się rozpadają. Te, które mam, musiałem już 2 razy recablingować (sam, amatorsko), a i tak w końcu się złamały. Szukam słuchawek, które można bez problemów nosić po 5-6 godzin, które nie uciskają ucha ani go nie grzeją. Szukam także sprzętu raczej trwałego, zdarza mi się, że słuchawki spadną na dywan. 5hv2 wytrzymały w sumie z 200+ upadków. Słuchawki powinny mieścić w muszli całe ucho.

Link to post
Share on other sites

Ni wiem czy istnieją nauszne słuchawki których nie czuć po 5-6 godzinach odsłuchu, wydaje mi się że najwygodniejsze słuchawki nawet po takim czasie się jakoś mniej lub bardziej na głowie odczuje.

Moje Beyery DT990 Pro (najwygodniejsze słuchawki jakie miałem na uszach) :P

Link to post
Share on other sites

innego sensownego wyboru nie ma ale musisz nieco dołożyć...

 

otwarte- Sennheiser PC 320

zamknięte- Superlux HMC631

 

co do komfortu jest to sprawa indywidualna,jedynie mogę napisać ,że muszle są standardowej wielkości

Link to post
Share on other sites

 

 

Steelseries 5hv2 (takie) ,

 

Jak ty je masz, to jak kupisz słuchawki te które poleca adivxv to nie odłożysz ich już nigdy. Te stilszajsy są szajsem i to tyle w temacie. Więc jeśli uznajesz te słuchawki to nie będziesz miał problemu z innymi.  

 

Ja celowałbym w Koss UR40 + Zalman ZM-MIC1 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...