Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam, poszukuje mocnego zasilacza 400W.

 

Moje wymagania:

- długie kable

- jedna mocna linia 12V

- oploty na kablach

- cena do 250 zł

 

Uwagi: 

Proszę nie proponować innych zasilaczy np. 500 czy 600 W, ponieważ takiego nie mogę mieć. Zasilacz będzie wykorzystywany z i5 2300 (być może i5 2500k OC) , R9 270, 1TB, 4GB Ram.

Link to post
Share on other sites

Pewnie podejdzie, ale będzie wywalać korki z raz na 3-4 włączenia listwy. Chyba że nie będę wyłączał listwy lub podłącze bezpośrednio do gniazdka. Ta zasiłka ma 384W na 12V, widziałem już 400W zasilacze które miały tyle samo na linii 12V.

Link to post
Share on other sites

Owszem. Jedyną sensowną opcją spełniającą wszystkie Twoje wymagania będzie ten BQ: http://www.morele.net/zasilacz-be-quiet-straight-power-bqt-e9-400w-80-plus-gold-3-linie-12v-bn190-422631/

 

 

Jak wspomniałeś 384W na linii 12V, a przy takim zestawie linia 12V jest niezwykle ważna, bo zestaw może zeżreć ok 300W. Oplecione kable ma, bardzo wysoka sprawność (certyfikat gold). Myślę, że nic lepszego nie znajdziemy przy tak specyficznych wymaganiach.

 

 

Btw: nic z tym prądem nie da się zrobić?

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Na jednej linii w mieszkaniu mam podpiętych za dużo prądożernych sprzętów. Do tej linii jest też pc podpięty.

 

Przecież (przykładowo) zasilacz 450W nie będzie brał ciągle 450W, więc nie widzę, w czym problem.

Link to post
Share on other sites

Przecież (przykładowo) zasilacz 450W nie będzie brał ciągle 450W, więc nie widzę, w czym problem.

Jeśli włączasz listwę zasilająca to jest rozruch, który pobiera najwięcej energii przez ileś milisekund. Przez ten moment mi korki wywala. Jak się uda włączysz listwę to już z górki bo jest wszystko OK.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...