Skocz do zawartości

monitor 22-24" 600-700 zł.


Recommended Posts

Planuje zakup nowego monitora, glownie bedzie sluzyl do filmow, pracy/nauki, malo wymagajacych gier (2.31 GHz, 1,75 GB RAM). Zastanawiam sie nad tym LG: http://www.agito.pl/monitory-lcd/lg-23- ... 44075.html. Ma ktos jakies doswiadczenia z nim zwiazane?? Dla mnie wyglada naprawde niezle ale wiadomo jak to na zdjeciach ;) Moze ktos ma cos innego godnego polecenia w podobnej cenie ? I nie warto sie zastanowic nad monitorami LED?

Link to post
Share on other sites

ZA takie pieniądze nic z lepsza matrycą nie znajdzie na twoim miejscu bym się dłużej nie zastanawiał i brał bym tego samsunga póki jest promocja i absolutnie nic mniejszego bym nie szukał ewentualnie coś większego sam mam asusa 24 cale i powiem szczerze na nic mniejszego bym go n ie zamienił rozmiar ma naprawdę duże znaczenie w przyszłości na pewno kupie coś jeszcze większego przynajmniej 26 -27 cali super się na takim monitorze gra i ogląda filmy

Link to post
Share on other sites

HDMI i D-SUB to rodzaje wejść. ;) Odpowiadać im muszą odpowiednie wyjścia na karcie. :D D-Sub jest najstarszym i coraz rzadziej spotykanym na kartach. Standardem jest obecnie DVIi HDMI. Teoretycznie ten ostatni gwarantuje najwyższą jakość obrazu. Teoretycznie, bo na monitorach rzadko widać jakąkolwiek różnicę. :) Jak tak patrzę to nad tym LG się zastanawiałem, bo chciałem kupić XBOXa, a tam się przydaje właśnie HDMI - musisz zdecydować czy Ty zrobisz z niego użytek. :)

Link to post
Share on other sites

Właśnie zamówiłem sobie ten monitor. Szybka matryca 2ms, duży kontrast 50:000 (1:000), ładne wykończenie i co najważniejsze piękne odwzorowanie kolorów i promocyjna cena! 599zł! - do 7 sierpnia w EURO. Raczej taniej nigdzie nie znajdziesz.

Pozdro

 

PS. To nie 24 tylko 23", ale to prawie nie widoczna różnica jak dla mnie.

Link to post
Share on other sites

Przegladam sobie allegro i wpadlo mi w oko kilka innych monitorow, oto one:

http://allegro.pl/item1137133613_lg_w22 ... p_wwa.html

http://allegro.pl/item1133018475_monito ... _w_wa.html

http://allegro.pl/item1148172479_23_cal ... p_wwa.html

Juz sam nie wiem, lepiej brac Samsunga czy LG ?

 

ps. sorki za 3 posty pod soba, wkleilbym wszystko do jednego ale nie widze opcji "skasuj wiadomosc" :menda:

Link to post
Share on other sites

Cześć

Właśnie odebrałem wczoraj ten monitorek z EURO. Jednym słowem: ŚWIETNY!

Piękne kolory (technologia MagicColor, Touch of Color), BARDZO szerokie kąty widzenia, pod DVI ostry jak brzytwa, duży kontrast (MagicBright) i szybka matryca oraz mnóstwo różnych opcji

NIE ZASTANAWIAJ SIĘ TYLKO BIERZ: http://www.euro.com.pl/monitory-lcd/sam ... arny.bhtml - normalnie kosztuje ok. 850-1000zł

Z mojego doświadczenia Samsung będzie lepszy od LG.

 

Mówię Ci, zamów sobie tego z EURO (przecież mogą Ci z innego miasta ściągnąć za free [2 dni czekania] Ja tak zrobiłem najpierw z Puław ale na obudowie miałem rysę, to w sobotę będę miał z Bielska-Białej :rudolph: )

 

Napisałeś: Jak pisalem wczesniej w porownaniu do zlomu na ktorym obecnie pracuje przeskok bedzie ogromny. Zwlaszcza, ze na poczatku rozwazalem cos od 19" do 22"

NIE BÓJ SIĘ TYCH 23" CALI! Ja jechałem na laptopie 17" i sobie teraz na chwilę podłączyłem tego 23" (bo komp przyjdzie w sobotę :rudolph: )

 

Także raz, dwa, trzy i do sklepu albo przez neta (przez neta 5zł przesyłka do twojego najbliższego sklepu, bądź kurier do domu, oczywiście płatny.)

 

Pozdrawiam i liczę, że wybierzesz odpowiedni monitor.

P.S. Kolega ma LEDa i oczy bolą jak cholera, a dla mnie obraz jest taki sam...

Link to post
Share on other sites

NIE BÓJ SIĘ TYCH 23" CALI!

Nie boje sie, tylko sie ciesze ze w koncu bede mial normalnych rozmiarow monitor a nie taka miniaturke :rudolph:

 

 

Mówię Ci, zamów sobie tego z EURO (przecież mogą Ci z innego miasta ściągnąć za free [2 dni czekania] Ja tak zrobiłem najpierw z Puław ale na obudowie miałem rysę, to w sobotę będę miał z Bielska-Białej :hahaha: )

No wlasnie tylko jak to zrobic, bylem w stacjonarnym euro i powiedzial koles ze ten u nich ma bad pixele, powiedziec im, zeby z innego sklepu sciagneli, zamawiac losowo z kazdego sklepu po kolei az trafi sie dobry ?? Na razie proboje sie dowiedziec czegos przez telefon :wariat:

PS. jest :rudolph:

Link to post
Share on other sites

Jak napisalem wczesniej w PS. znalazlem w sklepie w pudelku jeszcze pachnacy nowoscia. Juz podlaczony. Pierwsze wrazenie po odpaleniu windozy O K****WA, prawie mnie w kompleksy wpedza ten monitor :menda: na poprzednim ta tapeta byla na calym ekranie, jeszcze chyba troche zmniejszona. Zobaczcie jak wyglada teraz: http://img138.imageshack.us/img138/1999/roznicaa.jpg. Musze sobie czulosc myszki zmniejszyc bo teraz zanim dotre z jednego konca ekranu na drugi pol godziny mija :) I jeszcze pytanie: lepiej podlaczyc kablem DVI-DVI czy DVI-D-SUB?? Na razie podlaczylem tym pierwszym. No to sobie zapuszcze film z BLU-RAY, ktory sciag..., ekhemmmmm kupilem jakis czas temu :]

Link to post
Share on other sites

3 stowki piechota nie chodza :] jak dla mnie monitor rewela :) tylko jeszcze by sie kompa zdalo zmienic, zeby korzystac w pelni z jego (monitora) mozliwosci :menda:

HDMI do czegos poza konsolami sie w ogole przydaje ?? Teraz raczej wszyscy dvd/cd maja w kompie, niedlugo standardem bedzie BLU-RAY. Jeszcze pytanie na ile najlepiej ustawic odswierzanie?? Im wiecej tym lepiej? Czy tutaj tez wystepuje co za duzo to nie zdrowo ??

Link to post
Share on other sites

Ja go mam teraz do laptopa podłączonego, a zaraz kompa nowiuśkiego odbieram. Sprawdź czy nie masz jakiejś rysy albo innego shitu na obudowie bądź ekranie (masz prawo do bezproblemowej i bezpłatnej wymiany). Ja dodatkowo dobrałem sobie 5lat gwarancji (2 lata Samsunga + 150zł 3 lata EURO 8-) ). A ja miałem identyczną różnicę (http://img138.imageshack.us/img138/1999/roznicaa.jpg), no może troszkę mniejszą :) . Nie zapomnij ustawić rozdzielczości na 1920x1080 :)

No widzisz tak wspólną drogą doszliśmy do końca.

Pozdrawiam

 

P.S Jaka szkoda, że to już koniec :) .

 

Na pożegnanie możesz kliknąć pomógł :zamykamy:

Link to post
Share on other sites

Masz i sie ciesz :). Rys nie mam skad miec, przy mnie koles przyniosl z magazynu jeszcze nie tykana sztuke i rozpakowal. Elegancko w styropianie jeszcze w folie styropianowa (o ile tak to sie nazywa) zapakowany, wszystkie kabelki w torebkach zalaminowane. Pudelko jeszcze te tasmy zabezpieczajace mialo. No i teraz sie przyzwyczajam :) Tylko nikt mi nie odpowiedzial jak to z tym odswierzaniem jest.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...