Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam,widzę że jest tu spora ilość posiadaczy psp małej konsolki podróżnej,więc mam do was pytanie bo chciałbym sobie kupić,czym sie kierować,jaki model / jakie róznice między nimi / jak z wgrywaniem gier z neta,co to jest to umd jakieś, itd. Prosze o dokładny opis bo mi sie podoba ta konsolka ale nie wiem czym sie kierować,przedewszystkim która była by najlepsza,bo w tym temacie nie mam pojęcia.Za szczeguły i wybór będe wdzięczny i wynagrodze pochwałą,pozdrawiam

 

myślałem o takiej jak na pierwszych zdięciach :

 

http://www.google.pl/images?client=firefox-a&rls=org.mozilla:pl:official&channel=s&hl=pl&q=psp&lr=lang_pl&um=1&ie=UTF-8&source=univ&ei=gmE-TJTmI6OjOIrqyLUP&sa=X&oi=image_result_group&ct=title&resnum=4&ved=0CE0QsAQwAw

 

czy z rozsuwanym ekranem ?????

Link to post
Share on other sites

Weź PSP slim (2000). Najlepiej kup na allegro, będziesz miał trwale przerobiona i jakieś tam gry na karcie pamięci, albo w jakimś sklepie, tylko teraz tych nowszych modeli nie da się trwale przerobić. :menda:

PSP Go się nie opłaca bo aktualnie nie da się jej przerobić :wariat:

Wbij na pspoland.pl i poczytaj

Link to post
Share on other sites

PSP 2004 Slim. Bez mikrofonu, gorszy ekran, ta chuda, pałąkowate trigerry, na allegro, da się znaleźć(tylko używane) przerobione na stałe. Stare już....

 

PSP 3004. Mikrofon, poprawiona antena wifi, lepszy ekran, cały czas w produkcji. Da się przerobić z softem nie większym na starcie niż 5.03. Nie stała przeróbka, ale konsole możesz usypiać.

 

Polecam nie przerabiać, gdyż gry UMD są relatywnie tanie, za nowości musisz co prawda zapłacić nawet 100 zł, ale potem jak na przykład Little Big planet móc kupić za 50 zł.

Do tego używki kosztujące grosze, nawet te 10-25 zł. Polecam.

 

PSP GO!. Jeśli zależy ci na małych rozmiarach to polecam. Do obu poprzednich trzeba dokupić kartę pamięci we własnym zakresie. Tu już masz wewnętrzną pamięć 14,9 GB. Do tego slot na M2 na zapas. Możesz rozejrzeć się za używanymi w dobrej cenie z jakimiś grami, do tego teraz są promocje, i za darmo możesz ściągnąć klasowe hity z PS Store. SONY od czasu do czasu robi to zachęcając do kupna. Go nie jest takie złe. Polecam. No może trochę małe, mniej wygodne, coś za coś. Sprawdź sam. i kup co chcesz.

Przerobioną też miałem ok. , 3004 też miałem i UMD jest na prawdę ok.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...