Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam,

założyłem temat, bo mam duży dylemat z wyborem studiów. Zostałem przyjęty na informatyke stosowaną na agh na wydziale fizyki i inf stosowanej oraz na politechnice na wydziale inżynierii elektrycznej i kompterowej. Musze juz ostatecznie zdecydować, gdzie złożyć papiery. Zależy mi na tym, aby pójść w kierunku administracji sieciami komputerowymi, programowanie, aplikacje internetowe, bo wydaje mi się że to dość przyszłościowe. Zapoznałem się z programami tych kierunków:

AGH: http://newton.ftj.agh.edu.pl/dziekan_kursy/?kurs=50&pg=1&pgl=5

Politechnika: http://wieik.pk.edu.pl/upload/siatki___/I%20I%20st.1.10.09.pdf

ale nie mam jeszcze na tyle wiedzy, żeby stwierdzić co będzie lepsze. Programuje trochę w c++ i chciałbym tą umiejętność również rozwinąć. Macie pomysły w co bardziej opłaca się "pchać"?

Pozdrawiam i dzięki za wszelkie sugestie

Link to post
Share on other sites

To moim zdaniem ważna decyzja w twoim życiu, która może wpłynąć na całe twoje życie - więc rzut monetą wydaje się jak najbardziej właściwym rozwiązaniem ;)

 

A tak na poważnie, to programowanie w C++ powinno ci zapewnić dostatnią przyszłość. Przez najbliższych kilka lat ten język nie powinien wyjść z codziennego użytku.

Link to post
Share on other sites

tam na agh bedziesz miec wiecej matmy i fizy, studia bardziej podobobne do fizyki komputerowej. zalezy co lubisz ;], na polibudzie bedziesz miec wiecej przedmiotow, ktore przydadza Ci sie praktycznie do pracy, na agh jest sporo informatycznych przedmiotow, ale tez sporo takich niemajacych z tym wiele wspolnego.

Link to post
Share on other sites

WIększy problem/wiecej nauki bedziesz mial z matmy prawdopodobnie, szczegolnie na początku ;) Chyba, że w szkole brales granice ciagow, pochodne itd to zdecydowanie łatwiej Ci bedzie :D Niestety ale granice nie są w materiale nawet rozszerzonego mat fizu. U mnie akurat matematyczka robi w ramach dodatkowej matmy wlasnie te rzeczy :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...