Skocz do zawartości

Soundtracki z gier.


Czy muzyka w grach jest ważna?  

30 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy muzyka w grach jest ważna?

    • Jest bardzo ważna.
      30
    • Nie jest ważna.
      0


Recommended Posts

Dla mnie jest BARDZO, bardzo ważny! Szczególnie w grach RPG, czy wyścigówkach (jak NFS). Gra się przyjemniej ;) Do niektórych gier kiedyś zawsze odpalałem Windamp'a ze zwykłą muzyką, bo tak nudą wiało z głośników.

 

Miałem też zwyczaj słuchania całymi godzinami w kółko głównego motywu muzycznego Final Fantasy, gdy przeszedłem jakąś część :D Aż się miło wspomina tą serię...

Link to post
Share on other sites

Dla mnie jest BARDZO, bardzo ważny! Szczególnie w grach RPG, czy wyścigówkach (jak NFS). Gra się przyjemniej ;) Do niektórych gier kiedyś zawsze odpalałem Windamp'a ze zwykłą muzyką, bo tak nudą wiało z głośników.

 

Miałem też zwyczaj słuchania całymi godzinami w kółko głównego motywu muzycznego Final Fantasy, gdy przeszedłem jakąś część :) Aż się miło wspomina tą serię...

 

Wiedziałem, że ktoś wspomni Final Fantasy!! :D

Link to post
Share on other sites

O stary też ten soundtrack uwielbiam. ;)

 

Początek jak słyszę to zawsze w myślach:

"Uwaga, uwaga z rozkazu jaśnie-wielmożnego Lorda Hagena ogłasza się co następuje..." :D

 

A posluchaj ten co z obliviona dałem na początku

http://www.youtube.com/watch?v=h0rhNh9TkK4

 

Tutaj sobie z kolei wyobrażam wybrzeże falująca woda... :) (z gry oczywiście)

 

PS. Mam nadzieję że Gothic4 będzie na miare moich oczekiwań.

3 do bani już Risen lepszy. Szkoda, że dubbingu nie zrobili on też buduje klimat gier.

Link to post
Share on other sites

O stary też ten soundtrack uwielbiam. ;)

 

Początek jak słyszę to zawsze w myślach:

"Uwaga, uwaga z rozkazu jaśnie-wielmożnego Lorda Hagena ogłasza się co następuje..." :D

 

A posluchaj ten co z obliviona dałem na początku

http://www.youtube.com/watch?v=h0rhNh9TkK4

 

Tutaj sobie z kolei wyobrażam wybrzeże falująca woda... :) (z gry oczywiście)

 

PS. Mam nadzieję że Gothic4 będzie na miare moich oczekiwań.

3 do bani już Risen lepszy. Szkoda, że dubbingu nie zrobili on też buduje klimat gier.

myślę że morrowind miał lepszy soundtrack niż oblivion ale to tylko moje zdanie
Link to post
Share on other sites

Muzyka potrafi wznieść dobrą grę na wyżyny albo podciąć jej skrzydła. Zdecydowanie bardzo ważny element całości.

Tak na szybko to przychodzi mi do głowy oczywiście seria GTA ze swoimi stacjami radiowymi, oferującymi ogromną (jak na grę) bibliotekę utworów przeplatanych dobrymi wstawkami DJów (z Iggy Pop na czele). Wzór do naśladowania.

Link to post
Share on other sites

Niezwykle klimatyczny soundtrack ?

Dla mnie to z HL2

http://www.youtube.com/watch?v=soXBZYyQSyE

Seria Fallout, nawet z trójki buduje klimat. Także jak już ktoś napisał NFS:U, super muzyka oraz PoP: WW. Najgorszego soundtracku nie umiem wskazać bo jak mi się nie podoba to nie zapamiętuje :menda: ale jeszcze nie było tak tragicznego żeby mi jakoś zapadło w pamięci.

Link to post
Share on other sites

STALKER__PL__ : Dokładnie, Morrowind ma lepszą muzykę niż Oblivion :rudolph:

 

Dla mnie muzyka jest jednym z ważniejszych czynników klimatogennych w grach. Z mniej znanych, ale rewelacyjnych soundtracków polecam

. Swoją drogą - duża część ścieżek dźwiękowych z gier (Morrowind, BG, P:T, Trine i Knights of Honor) doskonale mi pasuje jako tło do czytania książek, albo grania w planszówki - zestaw Battlelore + muzyka z Knoghts of Honor rządzi :rudolph:

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...