Skocz do zawartości

nabrać rodziców na koniec roku szkolnego


Recommended Posts

cześć chciałbym nabrać rodziców na koniec roku szkolnego i dać im świadectwo z czerwonym paskiem (bo wychodzą mi w tym roku przeważnie tróje lub czwórki ;) ) i moje pytanie czy  da się jakoś stworzyć takie świadectwo (nie orginalne ) tylko do nabrania rodzićów ale że wyglądalo w miare wiarygodnie z moim imienie nazwiskiem itp ;;;;; ?

Link to post
Share on other sites

podstawowa zasada - uczysz sie dla siebie nie dla rodzicow

 

ps trojki z przedmiotow humanistycznych to jeszce nie problem, trojki ze scislych oznaczaja ze niestety czeka cie placa minimalna (brak umiejetnosci logicznego myslenia)

Link to post
Share on other sites

 

 

ps trojki z przedmiotow humanistycznych to jeszce nie problem, trojki ze scislych oznaczaja ze niestety czeka cie placa minimalna (brak umiejetnosci logicznego myslenia)
 

 

Mogę wyliczyć kilka osób z mojej szkoły, które ślizgały się na stopniach 2-3. Dziś mają piękne domy, luksusowe auta.

Kolega z najlepszymi ocenami, daje teraz korepetycje z matmy.

 

Nie ma reguły. Tak samo nie można powiedzieć, że każdy który nie używa polskich znaków miał 1 z polskiego.

  • Popieram 8
Link to post
Share on other sites

 

 

trojki z przedmiotow humanistycznych to jeszce nie problem, trojki ze scislych oznaczaja ze niestety czeka cie placa minimalna (brak umiejetnosci logicznego myslenia)


W odwrotnej sytuacji brak umiejętności logicznego myślenia zastąpi przynajmniej odrobiną ogłady i kultury. 
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Chyba faktycznie brakuje ci umiejętności logicznego myślenia. Przecież są programy do tworzenia i drukowania świadectw. Wystarczy, że pobierzesz i drukniesz na odpowiednim papierze. Tak robią nauczyciele Nowaj na pewno coś o tym wie :D

Pochwal się potem jak Ci się udał wkręt :D

Link to post
Share on other sites

Oceny nie świadczą o umiejętnościach ucznia w żadnym stopniu. Świadectwem można sobie du**ę podetrzeć, to tylko głupi papierek i głupie cyfry które (teoretycznie!) świadczą o poziomie Twojej "mądrości". Nawet ktoś z samymi dwójami ma szanse żyć na wyższym poziomie (czyt. własny dom, porządny samochód) jeśli umie myśleć - oceny o tym nie świadczą. To co teraz uczą w Polskich szkołach to totalna głupota (nie wszystko, większość), której nigdy w życiu nie wykorzystasz, no chyba po to, by w przyszłości pomagać własnym dzieciom w odrabianiu lekcji...

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

co do ocen, z wiekszosci przedmiotow nie mowia o niczym, ale z majcy/fizyki dobre oceny zdobywaja sie same jak osoba jest inteligentna 

 

czy glupota w polskich szkolach?, akurat jesli chodzi o nauczanie do poziomu szkoly sredniej to Polska z tego co sie orientuje jest na 3 miejscu na swiecie za Dania i Kanada, dopero potem przychodzi brak kasy na szkolnictwo wyzsze i spadamy daleko daleko

 

a jesli chodzi o wykorzsytywanie wiedzy, kto nie korzysta ten niekorzysta, pamietam jak ludzie od szkoly sredniej narzekali: "a na co mi ta funkcja kwadratowa, do czego ja to w zyciu wykorzystam?", coz ja na codzien nie moge sie obyc bez calek w pracy, czasem jakies rownanka rozniczkowe, etc.

 

 

...z drugiej strony dla czlowieka inteligentnego korzyscia jest by jak najwiecej bylo glupich...

Edytowane przez Bany_krk
Link to post
Share on other sites

Tylko przy okazji nie drukuj na domowej drukarce pieniędzy, czy np. matury boś taki zdolny. Bo możesz zrobić nie taką o jaką ci chodziło niespodziankę swojej rodzinie gdy o 5 nad ranem będziesz miał najazd kominiarzy przez wszystkie możliwe okna i drzwi. :rotfl:

Link to post
Share on other sites

co do ocen, z wiekszosci przedmiotow nie mowia o niczym, ale z majcy/fizyki dobre oceny zdobywaja sie same jak osoba jest inteligentna 

 

 

Bzdura. Dostawałem 5 z klasówki i "kosę" za każdy brak książki + kosę za nieprowadzenie zeszytu. Potem miałem, 5,1,1,1. Pierwsza ocena za wiedzę, a reszta za głupoty. A do końcowej liczą się wszystkie równoważnie. :)

 

PS.

Żyjesz w innym świecie, albo pracujesz na uczelni. Gloryfikowanie przedmiotów ścisłych to taka moda ostatnio, bo przeminęła już ta na humanistyczne. Wyniki w szkole nie mają przełożenia na zarobki i już. Jest nawet wręcz odwrotnie, co widzę po znajomych.

Edytowane przez grzegorz01
Link to post
Share on other sites

ale z majcy/fizyki dobre oceny zdobywaja sie same jak osoba jest inteligentna 

 

Chyba w 4 klasie. Na ścisłych przedmiotach trzeba zapieprzać przez całe 3 lata liceum jak chce się dostać na jakiekolwiek "lepsze studia". Matematyka rozszerzona w liceum to 3 lata ciężkiej nauki. Chociażbyś był nie wiem jak inteligentny, to pewne właściwości i algorytmy musisz wkuć na pamięć, bo tutaj inteligencja może tylko pomóc Ci znaleźć odpowiedni moment na zastosowanie ich w zadaniu.

O biologii, fizyce i chemii to już nawet nie będę mówił, bo chyba nie masz pojęcia co bredzisz.

Edytowane przez Klikacz
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...