Skocz do zawartości

Szybka pomoc - Lg g2 mini vs Lg l90 vs Xperia M2


Recommended Posts

Tak jak w temacie, mam do wyboru te 3 modele w play, abonament dla przenoszących umowę 49,90 + 20 zł internet. Wybieram głównie między M2 a L90 gdyż te 2 modele dostępne są na teraz. 

Wymagania :

ekran - 4,7 - 5 cali, jasny, pikseloza mi nie straszna - okulary nosze, w miarę dobre kąty widzenia

wydajność - płynne działanie przez 2 lata - koniec, kropka, i żeby gry jakieś pochodziły

wygląd - tutaj xperia m2 zdecydowanie wygrywa

bateria - żeby wytrzymał od 8 rano do 15, w tym 5 godzin ekran podświetlony, 1-2h z 3g/lte, reszta po wifi

 

Link to post
Share on other sites

To są podobne telefony patrząc na parametry.Ale LG L90 ma większa baterie + Android 4.4.2. W Sony siedzi jeszcze 4.3

 

Jestem za L90.

 

Co jeszcze oferują bądź jest do wyboru?


ed////

 

L90ka posiada funkcje pilota,a M2 nie posiada.

Link to post
Share on other sites

Jeśli z tych trzech L90 - choć cudów nie nalezy się spodzewać, o wsparciu przez 2 lata zapomnij  :) - do końca roku MOŻE - podkreślam MOŻE Dostaniesz nowsze wersje softu -  ale w 2015 nie licz - najdłużesze wsparcie na "wypasie"  :) to 12 miesięcy :) - a w przypadku "średnich" telefonów jak L90 (który ma konkurować z Moto G) - najprawdopodobniej nie dostaniesz nic. :)

 

Ja bym powaznie rozważył wzięcie samego abonamentu - będzie niższy - a telefon kupić na raty :)

 

Chcesz mieć płynny, szybki - majacy wsparcie do 20156 roku telefonz dużym ekranem? To kup Lumię 625 lub Lumię 1320 - oba znacznie szybsze i płynniejsze niż ta trójka. I mają pewne wsparcie. :)

 

Play ma je w ofercie - moze jak "przycisniesz" sprzedawcę to "da" Ci L625 lub z dopłatą L1320.

Edytowane przez Ravir
Link to post
Share on other sites

Jeśli z tych trzech L90 - choć cudów nie nalezy się spodzewać, o wsparciu przez 2 lata zapomnij  :) - do końca roku MOŻE - podkreślam MOŻE Dostaniesz nowsze wersje softu -  ale w 2015 nie licz - najdłużesze wsparcie na "wypasie"  :) to 12 miesięcy :) - a w przypadku "średnich" telefonów jak L90 (który ma konkurować z Moto G) - najprawdopodobniej nie dostaniesz nic. :)

 

Ja bym powaznie rozważył wzięcie samego abonamentu - będzie niższy - a telefon kupić na raty :)

 

Chcesz mieć płynny, szybki - majacy wsparcie do 20156 roku telefonz dużym ekranem? To kup Lumię 625 lub Lumię 1320 - oba znacznie szybsze i płynniejsze niż ta trójka. I mają pewne wsparcie. :)

 

Play ma je w ofercie - moze jak "przycisniesz" sprzedawcę to "da" Ci L625 lub z dopłatą L1320.

Wszystko ładnie i pięknie tylko zapomniałeś dopisać małego aczkolwiek piekielnie ważnego argumentu/ informacji.

Windows PHone jeszcze ma kawałek dość duży by osiągnąćfunkcjonalność tych złych i nieaktualizowanych androidów....

Nie wiem też jak u Ciebie z liczeniem ale 2015 to w przyszłym roku a 2016 to za półtora roku...... więc gdzie ta długośćwspierania windowsa ? xD

Link to post
Share on other sites

Synergia, czytaj ze zrozumieniem - Lumia mają wsparcie do 20156, czyli jeszcze ponad 18 000 lat. W tym czasie Android będzie się przewracał w grobie, duh duh.

 

A tak na serio, z L90 powinieneś być zadowolony, całkiem udany model. G2 Mini to jest prawie to samo co L90, tylko G2 Mini jest droższy, ma mniejszy wyświetlacz (w L90 przyciski masz pod ekrnem, w G2 Mini na ekranie).

Link to post
Share on other sites

Umowa jest automatycznie przedłużana, musisz do nich zadzwonić lub podejść, aby podpisać kolejną umowę. Mogą też do ciebie zadzwonić ich konsultanci, lecz lepiej gdy ty sobie wszystko przemyślisz, wybierzesz umowę jak i smartfona oraz pójdziesz się z nimi dogadać.

Link to post
Share on other sites

Już się bałem, że banda Windowsowców tu nie wleci, ale są. Spamują tymi telefonami gdzie tylko popadnie. Wsparcie przez 5 lat, po 2 latach dodają do systemu radio fm. Ale co tam, wsparcie jest. Tak sprawnie żonglujesz tymi ofertami telefonów z WP Ravir, że mogę podejrzewać, że nie robisz tego bezinteresownie.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...