Skocz do zawartości

Czy Z510 będzie dla mnie odpowiedni ?


Recommended Posts

Oczywiście TA aukcja jest lepsza :

- lepszy procesor (i7) który jest wykorzystywany w najnowszych grach

- tak jak już pisałem do gier 8GB jest w zupełności wystarczające 

- matryca matowa

- o wiele lepsza matryca FHD (HD jest podobno słabiutka)

 

 

Myślę,że te powody są wystarczające.

Link to post
Share on other sites

 

 

a co to jest FHD

 

rozdzielczość Full HD (1080x1920) - daje lepszą jakość obrazu :)

 

 

 

a czy ten laptop który polecasz znajdę gdzieś w niższej cenie np w krakowie

 

jeśli mieszkasz w Krakowie to już musisz sam po sklepach pochodzić :) Najważniejsze abyś wiedział czego szukać (już wiesz) i orientować się ile kosztują aby nie przepłacić :) Udanych łowów :)

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

 

znajdę gdzieś w niższej cenie np w krakowie?

 

Tego nie wiem , trzeba by pochodzić po sklepach, pooglądać, popatrzeć. Jednak jeżeli przeczucie mnie nie myli to raczej nie.

 

 

FHD (Full High-Definition - 1920 x 1080) - obraz na monitorze (np:laptopa, telewizora) jest bardzo dobry, wyrazisty. Format FHD jest wstecznie kompatybilny więc można na nim oglądać filmy w mniejszej rozdzielczości.

Moim zdaniem lepiej się  pracuje na FHD niż np: na rozdzielczości HD .

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Witam ponownie :) 

 

Mogę jeszcze was prosić o porównanie tych aukcji różnica w cenie tylko 100 zł a wydaje mi że na pierwszej aukcji dodają system oraz większy dysk SSD czy to się bardziej opłaca? czy lepiej na x-kom?

 

http://allegro.pl/lenovo-y510p-i7-1tb-24ssd-8-fhd-gt750-w8-1-gratis-i4366090187.html

 

vs

 

http://allegro.pl/laptop-lenovo-y510p-i7-4700-8gb-fhd-gt755m-300zl-i4345103688.html

Link to post
Share on other sites

Mam jeszcze pytanko czy y510p będzie mi się bardzo grzał ? Bo przypomniałem sobie że kilka lat temu miałem laptopa HP i musiałem kupić podkładkę bo grzał się cały czas, teraz mam Asusa N53JN i5 i praktycznie cały czas mam go na kolanach tylko trochę grzeje przy grach podczas korzystania z internetu jest chłodny czy z Y510p  i7 będzie podobnie ? 

Link to post
Share on other sites

renmaister :

Jeżeli nie wystarcza ci moja odpowiedz to znajdź recenzję swojego laptopa oraz laptopa Lenovo (np: znalezioną przez kolegę bożo_wporzo) i porównać temperatury. Jednak ta metoda ma swoje minusy : jak posiadasz laptopa np: 3 lata i go nie ,,sprzątałeś" to temperatury mogą być wyższe.

Link to post
Share on other sites

,,Elementy konieczne do uruchomienia systemu Windows 7 na obecnym komputerze są następujące:

... 

16 GB (architektura 32-bitowa) lub 20 GB (architektura 64-bitowa) wolnego miejsca na dysku twardym"

 

Oznacza to,że aby zainstalować system na dysku musi mieć on minimalnie rozmiar 16 gb (system 32 bitowy) lub 20 gb (system 64 bitowy).

 

Podaj link z którego zamówiłeś laptopa i dopiero wtedy zobaczymy dokładnie co i jak.

Edytowane przez Kac2per1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...