Skocz do zawartości

Problem z Mirror's Edge


Recommended Posts

Witam

Mam problem z misją w w/w grze. Otóż gdy wyskakuje przez kratkę wentylacyjną w jednej z misji (po filmiku jak jakiś koleś wychodzi z biura i zostawia na biurku broń) i wychodzę z tego pomieszczenia dostaje sygnał od szefa czy kogoś tam, że muszę dostać się na samą górę. Wydaje mi się że trzeba wychodzić po takich sześcianach, po których leje się woda, ale dalej już nie mogę sobie poradzić. Faith nie potrafi doskoczyć do poziomu, na którym jest wyjście.

Link to post
Share on other sites

Może ktoś pomóc? Jak nie kojarzycie o co chodzi to napiszę bardziej szczegółowo: idziemy przez tunel wentylacyjny i wtedy jest krótki filmik gdzie jakiś mężczyzna umawia się z kimś przez telefon. Następnie wyskakujemy rozwalając kratkę i wychodzimy z biura. Jak nie ruszymy się to po kilku minutach nadejdą gliny.

Link to post
Share on other sites

Wczoraj przechodziłem ten etap

 

I poleciało jakoś intuicyjnie

 

Po sześcianach trzeba ze spluwy rozbić szyby przed sobą i skakać (+ pościanie) i potem bodajrze w lewo do któregoś pomieszczenia

Pomadałem sobie lewym Alt to pokazywało mi kierunrek gdzie biec

Link to post
Share on other sites

Dzięki!

Poradziłem sobie jeszcze przed przeczytaniem tego postu, ale jestem wdzięczny że można liczyć na pomoc :D Na razie TEMAT ZAMKNIĘTY (tak jakby), jak znów gdzieś utknę to napiszę. Zachęcam jednak do pisania problemów przez inne osoby, które tak samo nie mogą sobie poradzić, bo po co zaczynać znów nowy topic.

Link to post
Share on other sites

Ladies and Gentlemen

Znów się zawiesiłem i nie wiem co zrobić. Tym razem jest to część w budynku metra (tak mi się wydaje).

http://i546.photobucket.com/albums/hh434/huniq/Beztytuu91.jpg

 

Tam gdzie jest na zdjęciu czerwona rurka to trzeba doskoczyć, ale to jest cholernie trudne. Próbuję od wczoraj i żadnym sposobem się nie udaje. Nie wiem jak to zrobiliście, może istnieje jakiś inny sposób? Robiłem tak jak napisali w poradniku ale nic.

Link to post
Share on other sites

No właśnie nie da się. Już powtarzałem to milion razy i zawsze to samo. Co do zdjęcia, to specjalnie daje takie duże żeby było widać wyraźnie co to za miejsce :D A że się strona powiększa to chyba nie przeszkadza (przecież nie powiększa się całe forum).

Link to post
Share on other sites

hunio ściągnij sobie ten poradnik, który podał mICh@eL tam jest wszystko opisane. Troszkę własnego zaangażowania.

 

PS. A nie możesz dawać miniaturek do tych zdjęć?? Każdy może sobie w nie kliknąć...

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...