Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam tak jak w temacie poszukuje 3 rzeczy

Słuchawki do gier a głośniki do muzyki.

Z głośnikami Zdecydowałem się na modecomy więc proszę o podanie modelu do 300 zł 2.1

Co do słuchawek i karty to niemam pojęcia tak by wszystko kosztowało poniżej 1000zl

Link to post
Share on other sites

gdybyś musiał się zdecydować na czym bardziej Ci zależy; dobrych słuchawkach, czy głośnikach ? Osobiście proponuję lepsze słuchawki, będą grały pod wieloma aspektami lepiej od głośników,także muzyki sobie z wielką przyjemnością od razu posłuchasz.

Link to post
Share on other sites

znaczy z tego co wyczytałem to zamknięte wytłumiają a otwarte nie ale za to moją lepszy dźwięk przestrzenny. Postanowiłem że to bez różnicy natomiast co do głośników o geniusach wypowiadali się ż plastikowe badziewie i polecali te MC-MHF60U ja się nie znam więc proszę o podpowiedz ;p


co do karty nie znam się więc proszę o podanie z tych modelów które wymieniłeś która lepsza będzie do gier typu cd bf i muzyki. Bardziej wolał bym kupować nową bo do używanych rzeczy mam mały uraz .

Edytowane przez Pawskill
Link to post
Share on other sites
Postanowiłem że to bez różnicy natomiast co do głośników o geniusach wypowiadali się ż plastikowe badziewie i polecali te MC-MHF60U ja się nie znam więc proszę o podpowiedz ;p

są lepsze ale tak chcę Ci wysterować budżet, aby słuchawki miały jak najlepsza jakość, przy zachowaniu odpowiedniego brzmienia głośników. Nie powinno się porównywać głośników ze słuchawkami jednak gdy posłuchasz  Audio-Technica ATH-AD500X, czy zamknięte Ultrasone 580 to wątpię żeby Ci się chciało muzyki słuchać na Modecomach ,które z resztą grają mocno przeciętnie, choć może i dobrze jak na komputerowe standardy.

 

jeśli chodzi o karty dźwiękowe masz odpowiedź w postaci posta wyżej ,Xonar D1/DX ,albo trudno dostępnego. X-FI Titanum.

Link to post
Share on other sites

karta titanum kosztuje około 500zl a słuchawki podane przez cb miedzy 500-600zl czy mógł byś mi polecić kartę za 400 i słuchawki tez do 400 najlepiej jak byś mógł tak po 2 sztuki z zamkniętych i otwarty bym mógł recenzje, opnie itp. poczytać oczywiście wszystkie pod gry czyli ten dźwięk przestrzenny czy jakoś tak  z góry dzięki

Link to post
Share on other sites
czy mógł byś mi polecić kartę za 400 i słuchawki tez do 400

uważam, że lepiej trochę lepsze słuchawki i ciut gorszą kartę muzyczną bądź DAC,zawsze później można dokupić lepsze źródło, słuchawki zagrają jeszcze lepiej. Zajrzyj do poradnika polecanych słuchawek. Jeśli chcesz dobry układ polecam AudioTraka Cube (stereo) oraz Xonara Phoebus Solo.

Link to post
Share on other sites

Ok. dzięki za odpowiedź, jak na razie wybrałem Xonara Phoebus Solo. Została jeszcze sprawa ze słuchawkami tez tak do 400 tylko prosił bym bez mikrofonu ponieważ z reguły w słuchawkach on mi przeszkadzał,urywał się, źle działał itp.

Link to post
Share on other sites

Tylko możesz mi powiedzieć czy tak naprawdę ten zestaw będzie dobry dla nie audiofila. ponieważ mi nie przeszkadza dźwięk z chińskich głośników za 100zl + słuchawek do mp3 za 20 :D czy poczuje miedzy tym różnice na pewno ale czy będę słyszał różnice miedzy słuchawkami za 150 czy za 400

Link to post
Share on other sites
czy poczuje miedzy tym różnice na pewno ale czy będę słyszał różnice miedzy słuchawkami za 150 czy za 400

z doświadczania jakie zebrałem na tym forum, polecając różne kombinacje , mogę napisać iż odczujesz dużą poprawę na 95%

Link to post
Share on other sites

rozumiem że będzie poprawa bo kto b nie odczul poprawy z integry + słuchawek za 20zl na karte 400=zl + słuchawki 400+ ja sie pytam czy nawet ja po takim przyzwyczajeniu będę mógł poczuć różnicę między słuchawkami za 150 a za 400zl 

Edytowane przez Pawskill
Link to post
Share on other sites

według mnie Solo jest bardziej opłacalny nadając się do grania i też słuchania muzyki , w sumie jest to konstrukcja trochę podobna do Xonara D2 z wzmacniaczem słuchawkowym i lepszym oprogramowaniem, w tym emulacją dźwięku przestrzennego, choć ja uważam, że takie rozwiązania dają ale i zabierają jakości dźwięku.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...